Telnet - nikt nie wie czy nikt nie chce powiedziec?

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Witam,
tak sobie w necie siedzialem i stwierdzilem ze sprobuje sie telnetem polaczyc z laska z gg. No wiec ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dalo sie :) i jestem polaczony. Laze po jej dysku i nie za bardzo wiem co by tu zrobic (bo robienie katalogow o nazwie "WielkibratZapraszaDoPokojuZwierzen" mi sie znudzilo).
chcialem cos skopiowac z jej kompa na moj. Wpisalem: copy sciazka_dostepowa moje_ip ale cos nie skopiowalo (choc napisalo ze tak).
Wiec co mozna zrobic bedac polaczonym telnetem? Progsy uruchamiac? sciagac/upoadowac pliki? Sorki ze nie wiem i ze pyt moze byc banalne ale nie wiem :)
Juz nawet w googlach sobie dosowskie komendy sciagnalem (te najwazniejsze). Acha: oboje mamy win98 (ja mam e - nie wiem jak ona)
Z gory dzieki za pomoc.

Czy nikt nie zna polecen telnetowych? Chodzi mi glownie o download plikow i ew upload. Szukalem w necie ale nic tam nie znalazlem.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
szczerze to ja nie wiem jak w windowsie sie kopiuje na zdalny serwer, ale mam lepszego pomysla, uruchom na jej kompie jakiegos trojanika
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
No tak, ale jak mam odpalic na jej kompie trojana? Telnetem nie moge. No chyba ze chodzilo ci o to zebym jej tego trojana wyslal.

A komendy z linuxa nie beda dzialas na winie? Przeciez to telnet. Jeden i ten sam chyba.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by Maverick
No tak, ale jak mam odpalic na jej kompie trojana? Telnetem nie moge. No chyba ze chodzilo ci o to zebym jej tego trojana wyslal.

A komendy z linuxa nie beda dzialas na winie? Przeciez to telnet. Jeden i ten sam chyba.


no jak to nie odpalisz??? przeciez takie same komendy jak w dosie
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Zeby to zrobic to ona musi miec u siebie na kompie trojana.
Albo napisz dokladniej o co ci chodzi bo ja juz niewiem. W telnecie jestem zielony.
 

sWhite

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2002
Posty
203
wiesz co, co za laska ma udostepniony port telnetu,
wes sobie jakiegos skanera portow i przeskanuj jej porty i sprawdz czy nie ma tam jakiegos trojanka zainstalowanego, bo wiekszosc trojanow otwiera port telnetu
a polecam ci super scaner, LANguard Network Security Scanner
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Fakt. Przeskanuje, moze ma jeszcze inne otwarte.
I tu pytanie. Jak ma np CAFEiNiego i koles jej ustawil haslo na serwer to jak to haselko zlamac?
 

tasior

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2002
Posty
29
jesli port telnetu jest otwarty na innej maszynie niz serwerze to na 80% jest tam jakis trojan. co do cafeini`ego nie wiem dokladnie jak tam hasla dzialaja, ale sproboj brutusem przez telnet wlasnie
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
dobra, przyznam ze nie chcialo mi sie z nia telnetem bawic i dostala 6 trojanow + stukacha
<
Swoja droga to troche przesadzilem bo jak do jednej foty wsadzilem wszystkie 4 trojany to plik mial 1,2MB ale nasciemnialem i przyjela
<
I cos skopalem wiec dziala tylko destruktor, cafeini, red spy i prosiak (rulezzzz). NetBus2.0 cos nie chce dzialac tak samo jak Danton (choc tu nie mialem nadzie na to ze bedzie dzialac).
Tak ze lazilem po dysku dowoli az mi sie znudzilo
smile.gif

Swoja droga to dziwne hasla maja do gg ci ludzie... "róża" heh... jeszcze inno to bylo "fuckoff19" lub "misia"
smile.gif
 
Do góry Bottom