Telnet!!

oki_doki

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
9
Moim zdaniem ...


Ale chodzi ci o to ze nie mozesz pisac bo nic ci nie reaguje czy nie mozesz pisac bo nic nie widac ? Bo , tak mi sie wydaje , normalnie w telnecie nie widac wpisywanych znakow wiec mosisz wpisywac wszystko uwaznie , starannie i co najwazniewjsze dokladnie .
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Moim zdaniem ...


Ale chodzi ci o to ze nie mozesz pisac bo nic ci nie reaguje czy nie mozesz pisac bo nic nie widac ? Bo , tak mi sie wydaje , normalnie w telnecie nie widac wpisywanych znakow wiec mosisz wpisywac wszystko uwaznie , starannie i co najwazniewjsze dokladnie .[/b]


nie wiedac co sie pisze przy wpisywaniu hasla a tak to normalnie widac
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Oj...

...patrze ze sie znacie.
Hmm...
Biore tu pod uwage ze korzystasz z windows. Uruchom Telneta teraz nacisnij Terminal i Prferencje i zaptasz takie opcje:
- Echo lokalne (tutaj jak beda podwojne znaki to mozesz wylaczyc)
- Kursor migajacy
- Kursor blokowy
- Stralki VT100
Jezeli nadal nie dziala korzystaj z klienta SSH poleca PUtty.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
...patrze ze sie znacie.
Hmm...
Biore tu pod uwage ze korzystasz z windows. Uruchom Telneta teraz nacisnij Terminal i Prferencje i zaptasz takie opcje:
- Echo lokalne (tutaj jak beda podwojne znaki to mozesz wylaczyc)
- Kursor migajacy
- Kursor blokowy
- Stralki VT100
Jezeli nadal nie dziala korzystaj z klienta SSH poleca PUtty.[/b]


adzi rozmawialem z nim na gg i nawet jak sie zmieni cos w terminalu to nic nie pisze, a wejdz np. na www.nasielsk.pl i jak tam bedzie widac co pisze, raczej powinno, to bedzie wszystko OK
tylko sie tam nie wlam!!!
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif



zalezy na jaki Ip chciales sie polaczyc, powinienes najpierw przeskanowac ten IP czy swiadczy usuge telnet
 
V

vodka_32

Gość
nic nie dziala

POMOZNIE!!!! PROSZE, NIC MI NIE DZIALA!!! WYOBRAZACIE SOBIE ZYCIE BEZ TELNETU????
 
G

Guest

Gość
Jak za pomocš telnetu włamać się

Znam adres IP goœcia który ma SDI na jego kompie niema zadnych zabezpieczeń niema nawet Antivirusa.
Moje pytanie jest następujšce jak za pomocš telneu dostać mu się na DYSKI (C,D, itp)
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Znam adres IP goœcia który ma SDI na jego kompie niema zadnych zabezpieczeń niema nawet Antivirusa.
Moje pytanie jest następujšce jak za pomocš telneu dostać mu się na DYSKI (C,D, itp)[/b]


najlepiej to zainstaluj mu trojana cafeini i bedziesz mial dostep do jego calego dysku przez telnet, komendy takie jak w dosie, ale wystarczy, ze koles wpisze w dosie netstat i juz cie ma
 
Do góry Bottom