telnet

przemo

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2004
Posty
14
Ostatnio znalazłem u siebie w kompie taki program jak telnet , przetstowałem go na swoim kompie i działa super , Ale jeżeli chce wejśc do innego kompa jest mi potrzebny jego adres IP ( ten bez problemu znajde) , Login i hasło i tu zaczynają sie moje problemy. Czy jest jakis program który by zdalnie mógł odszukać login i hasło dla komputera jesli tylko podałbym jego IP ??? . Tylko nie polecajcie mi brutasa niechce wieki czekać ;]
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
Ludzie!!! czy wam wszystki wydaje sie ze IP to lekarstwo na wszystko???
Znalezc login i haslo na podstawie IP??? a co ma piernik do wiatraka???

Dla ignorantow: Adres IP jest ADRESEM!! hosta - nie jest to informacja TAJNA tylko PUBLICZNA, niezbedna do poprawnej komunikacji... znajomosc adresu wcale nie naraza systemu na kompromitacje!!!

i jeszcze mala prosba - zanim napiszesz cos rownie glupiego to zastanow sie 10 razy i przeczytaj cos na ten temat...


ps. wredny sie robie
 

przemo

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2004
Posty
14
Czy ktoś z was zna jakiś dobry sposób na zdobycie loginu i hasła ??? . Prosze o opisanie dokładnie tego sposobu z góry dziękuje ;]
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Co za inteligentne pytanie!

Zapytaj sie wlasciciela kompa....
Albo spróbuj zalogować się jako gość....

@edit
trochę pomieszałem
<
 

komix

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2006
Posty
36
Jest o tym artykuł na stronie http://www.haker.com.pl ale strona chwilowo jest nie czynna. Tam było napisane skąd można wyciągnąć loginy i hasła. Do tego można by wtedy uzyć programu search and send aby zdobyć te pliki.
 

przemo

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2004
Posty
14
Już użyłem sztuki podstepu ;] tylko on o niej też wiedział ;] . Pomoże mi ktoś z tym loginem i hasłem ??? .
 
Do góry Bottom