Tematy z ukryta wiadomoscia

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Jak w temacie, dobrze by bylo gdyby kazdy post w temacie z urkyta wiadomoscia wymagal weryfikacji moderatora. Szlag mnie trafia gdy widze posty typu "xD" "unhide" "hide" "look" "pisze zeby zobaczyc" "lol" "co tam napisaliscie" "ciekawe" itd itd itd. Wychodze z taka propozycja gdyz widze ze klikanie "!" przy poscie nie daje wiekszych efektow.
 

omfgier

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2007
Posty
1
tak jest...

albo zamiast info 'musisz sie wypowiedziec w tym temacie aby...' button (tylko dla zalogowanych) do odkrycia
<
 

szymcioooo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
113
No ja byl proponował coś innego tylko mało mam pomysł..;/ Bowiem chciałbym przeczytać np. temat "Nowe metody ukrywania aplikacji" a wiem iż nie wniosę nic do temtu, więc nic nie pisze ... Pozdrawiam
smile.gif
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Originally posted by Kanciastoporty
wymagal weryfikacji moderatora
A jakbyś to sobie wyobrażał w praktyce?
Wiadomość pozostaje ukryta a na jej miejscu napis "Oczekiwanie na akceptację moderatora"
wtedy ważna cześć wiadomości jest niepokazana i topic/post jest bez sensu.

Można też dać opcje usuwania swoich postów.
I tu zrobimy scenkę:

Dawno dawno temu na forum zalogował sie chakier "Mleczysław". Zauważył on topic pt. "Hakowanie z ip" zadowolony swoim znaleziskiem kliknął w topic i się załamał ponieważ zobaczył napis "ukryta wiadomość". Po 1435 sekundach namysłu wymyślił wkońcu jak dostać wiadomość, (no był przecież mega super [...] chakierem Mleczysławem. Koniec końców napisał odpowiedź do topicu. W treści wiadomości napisał "Chcem zobacyć trasc wiadąmosci", uzyskawszy treść wiadomości wylogował sie z forum nie zauważywszy dopisku pod jawną już wiadomością "Jeśli piszesz wiadomość nic niewnoszącą do tematu, i nie usuniesz jej w ciągu 10 minut spotka cię kara w postaci 30 dniowej banicji." I wszystko by się rozmyło gdyby nie to że forum posiada grupę aktywnych moderatorów.
-Błysk Gwiazdy- Proxima błysnęła na forum już sie rozjaśniło logo forum. Już post został usunięty już ban został nadany, i topic został ocalony przed zbeszczeszczeniem przed Mleczysława.

Koniec

A ponieważ takich Mleczysław jest bardzo mało wśród użytkowników forum powinno obyć się bez większych trudności
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Uważam osobiście, że "Hide" jest zbyteczna. Powoduje to tylko niepotrzebny bałagan w tematach.
Ktoś będzie chciał to i tak napisze post nawet jeśli przyjmiemy, że za hasła w stylu "chce zobaczyć", "looknijmy" miaby dostać warna - ciekawość często zwycięża.

Ale z drugiej strony patrząc, kiedy zakładany jest topic a w nim np treść "Mam Wam do zaprezentowania swój progs..." i link jest ukryty to w jaki sposób user ma się dowiedzieć na jaki temat konkretnie wypowiadać sie? Więc siła rzeczy pisze byle co, aby zerknąć

dobrze by bylo gdyby kazdy post w temacie z urkyta wiadomoscia wymagal weryfikacji moderatora.[/b]
no sorki, ale to nie jest dobry pomysł. Jestem jak najbardziej przeciwna temu.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Wystarczy usunąć znacznik "hide" tak jak domniemam został usunięty "color" i "size" i po kłopocie....
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Originally posted by proxima
Cytat:
dobrze by bylo gdyby kazdy post w temacie z urkyta wiadomoscia wymagal weryfikacji moderatora.

no sorki, ale to nie jest dobry pomysł. Jestem jak najbardziej przeciwna temu.

A wiecie jak by wyglądały skrzynki modów? Tony wiadomości typu "No weś zatwierdz tom ukrytom widomosc."
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
A jakbyś to sobie wyobrażał w praktyce?
Wiadomość pozostaje ukryta a na jej miejscu napis "Oczekiwanie na akceptację moderatora"
wtedy ważna cześć wiadomości jest niepokazana i topic/post jest bez sensu.
Dokladnie tak bym sobie to wyobrazal. Mody na na tyle czesto na forum (przynajmniej wg statystyk) ze post powinien byc poddany weryfikacji w ciagu kilku, maks kilkunastu minut.
Można też dać opcje usuwania swoich postów.
To by sie juz w ogole mijalo z celem. Bo albo mozemy zobaczyc bez pisania albo nie (a z hidem i usuwaniem postow de facto nic nie musielibysmy pisac)
Jeśli piszesz wiadomość nic niewnoszącą do tematu, i nie usuniesz jej w ciągu 10 minut spotka cię kara w postaci 30 dniowej banicji
po co jakies teksty pod wiadomoscia, to juz jest w regulaminie i powielanie tych tekstow nie mialo by sensu (ale to taka mala dygresja)
Już post został usunięty już ban został nadany, i topic został ocalony przed zbeszczeszczeniem przed Mleczysława.
Tez trzeba sie zastanowic, czy nie chcemy zeby ktos zobaczyl ukryta wiadomosc jezeli nic nie wie (znowu usuwanie postow traci sens) czy tylko zrobilismy sobie za frajer i mamy to gdzies czy sobie ja ktos zobaczy czy nie
A ponieważ takich Mleczysław jest bardzo mało wśród użytkowników forum powinno obyć się bez większych trudności
Chyba zyje w innej dzielnicy bo widze takich typow kilka razy dziennie (co gorsza kilka mietkow jest aktywnych i czesto postuje)
Uważam osobiście, że "Hide" jest zbyteczna. Powoduje to tylko niepotrzebny bałagan w tematach.
nie jest zbyteczna, ktos daje swoj nowy soft - daje link w hide i dzieki temu zobaczy ile osob sobie sciagnelo jego program. Tu wyjatkowo moglyby byc bez sensu posty (no bo innego wyjscia nie ma), najwyzej pozniej by musialy zostac edytowane z opinia o temacie (chociaz ciezko mi sobie to wyobrazic w dosyc szerokiej grupie jednopostowcow)
Ktoś będzie chciał to i tak napisze post nawet jeśli przyjmiemy, że za hasła w stylu "chce zobaczyć", "looknijmy" miaby dostać warna - ciekawość często zwycięża.
chcemy wlasnie w tym momencie, a wlasciwie ja chce, temu zapobiec
Ale z drugiej strony patrząc, kiedy zakładany jest topic a w nim np treść "Mam Wam do zaprezentowania swój progs..." i link jest ukryty to w jaki sposób user ma się dowiedzieć na jaki temat konkretnie wypowiadać sie? Więc siła rzeczy pisze byle co, aby zerknąć
no o tym wspomnialem wczesniej
Cytat:
dobrze by bylo gdyby kazdy post w temacie z urkyta wiadomoscia wymagal weryfikacji moderatora.

no sorki, ale to nie jest dobry pomysł. Jestem jak najbardziej przeciwna temu.
dlaczego? tak czy siak bedziesz musiala przeczytac ten post
A wiecie jak by wyglądały skrzynki modów? Tony wiadomości typu "No weś zatwierdz tom ukrytom widomosc."
a jak teraz wygladaja? "Ej za co dostalem warna". Trzeba bedzie sie z tym liczyc, jednak od tego jest praca administratorow i moderatorow for internetowych.
Coz, szkoda ze sie nie przyjelo, napewno bylby wiekszy porzadek. Bo teraz tez powstaja tematy-studnie (np zdobywnie kodow do do fotki za free) gdzie kazdy pisze tylko zeby zobaczyc ukryta wiadomosc i tak naprawde te posty nie sa usuwane tylko sobie siedzia.
Podobna sytuacja jest w tematach z projektami gdzie postuja podebile nie umiejacy skonfigurowac progsa i pisza glupie wiadomosci - tez nie sa usuwane, ale juz nie chce o tym pisac bo nie o tym temat
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
A póki co w tematach z ukrytą wiadomością posty napisane tylko i wyłącznie w celu podejrzenia co kryje się pod "HIDE" będą nagradzane warnami. Robi sie tylko totalny bałagan w tego typu topicach.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by SZKOD[nick
]Jestem za:

1) usunięciem znacznika [hide]
2) moderacji postów w temacie z ww. znacznikiem
Jestem z tobą, w sumie po co to hide ma być?
Dla mnie jest to zbędne.
Był kiedyś temat sposoby ukrywania aplikacji, każdy dawał HIDE, a ja jak miałem dodać swój sposób skoro nie wiedziałem czy ktoś mnie nie wyprzedził... ?!

Hide była to stworzona w VII wieku w średniowiecznej Anglii podstawowa jednostka ziemska, której głównym celem było ułatwienie poboru podatków i wyekwipowanie odpowiednio uzbrojonych wojowników. Obejmowała obszar kilku wsi o powierzchni od 6 do 12 hektarów. Grupa pięciu hide miała za zadanie wysłać jednego żołnierza podczas fyrdu. Dziesięć hide było formowanych w dziesiątki, dziesięć dziesiątek w setki, kilka setek w hrabstwo.[/b]
:hahaha:
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Originally posted by Dark Smark+--><div class='quotetop'>CYTAT(Dark Smark)</div>
<!--QuoteBegin-SZKOD[nick
]Jestem za:

1) usunięciem znacznika [hide]
2) moderacji postów w temacie z ww. znacznikiem
Jestem z tobą, w sumie po co to hide ma być?
Dla mnie jest to zbędne.
Był kiedyś temat sposoby ukrywania aplikacji, każdy dawał HIDE, a ja jak miałem dodać swój sposób skoro nie wiedziałem czy ktoś mnie nie wyprzedził... ?!

Hide była to stworzona w VII wieku w średniowiecznej Anglii podstawowa jednostka ziemska, której głównym celem było ułatwienie poboru podatków i wyekwipowanie odpowiednio uzbrojonych wojowników. Obejmowała obszar kilku wsi o powierzchni od 6 do 12 hektarów. Grupa pięciu hide miała za zadanie wysłać jednego żołnierza podczas fyrdu. Dziesięć hide było formowanych w dziesiątki, dziesięć dziesiątek w setki, kilka setek w hrabstwo.[/b]
:hahaha:[/b]
po co hide? dajesz swoj program, link do hide i widzisz kto sciaga. Ale to juz napisalem. Zastosowan jest duzo wiecej, jezeli ich nie potrafisz znalesc to bardzo mi przykro, ale to nie powod zeby usuwac ten znacznik.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by amex
z drugiej strony czasem trzeba coś ukryć np przed google ;p
Z trzeciej strony widziałeś kogoś kto "dobrze" tego znacznika używa?
Nieraz zdarzały się pytania z zastosowanym [hide] i jak masz na nie odpowiedzieć?

Kanciastoporty jeżeli "!" nie daje efektów (prawda) to weryfikacja też przyniosła by znikome bo mało jest postów ze znacznikiem [hide]...
<
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
tym bardziej, jezeli jest malo takich postow to nie wiem czego sie bac. Wchodzi na forum jakis lamer, widzi temat z ktorego nic nie rozumie i widzi ze trzeba cos napisac. I normalnie by zadal odrazu nastepne glupie pytanie, a tak to zanim jego post zostanie zweryfikowany nie zobaczy ukrytej wiadomosci i nie zada glupiego pytania
 
Do góry Bottom