Test

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Czy mógłbym prosić o przetestowanie mojego CMS'a pod względem XSS, SQL Injection, FI, RFI itp...?
jego kopię umieściłem http://flow.cba.pl/index2.php tu, pozwalam na rozwałkę jeśli ktoś mi później napisze w czm był błąd... od razu ostrzegam, że postawiłem wersję ubogą, nawet z panelu admina obciąłem.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ja nic nie zauwazylem aczkolwiek to nie znaczy ze nic nie ma tam ...ale wierze ze nic
smile.gif
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
A ja mam ciągle napis "Trwa ładowanie strony...". Łącze mam raczej szybkie(na speedtest.net download pokazuje 13 megabajtow/s). Wielokrotne odświeżanie nic nie daje. Moja przeglądarka, system:
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.10) Gecko/2009042316 Firefox/3.0.10 (.NET CLR 3.5.30729)
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Na firefoxie nie działa jQuery-ui, skrypt który używam do animacji layoutu, dziwna sprawa bo jedyne na czym strona nie działa to silnik Gecko:/
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Pomimo tego i tak większość funkcji nie chce działać pod firefoxem... Ale mi chodziło o test dziur XSS czy SQL Inject, layout sam będę potrafił dopracować.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Otwórz źródła będzie jeszcze łatwiej. Jak domenka ubunt jest Twoja to wstaw jakieś under construction a niee
<
:p
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Szczerze powiem, to wali mnie "Under Construction", nie będę blokował całego dostępu do strony tylko dlatego że Firefoxowi się uprzykrzyło na niej nie działać. Źródełek nie dam bo za dużo się namęczyłem przy tej stronie a jak dam to zaraz ktoś sobie pożyczy...
 
Do góry Bottom