Treść POST

usstrike

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2010
Posty
5
Witam

Na początku powiem, że jestem kompletnie zielony w tych sprawach, więc nie denerwujcie się na moje głupie pytania :D

mam oto takie post dane (chyba to sie nazywa post :D)
<div class="ikonki">
<form method="post" action="http://nk.pl/invite/31565006" accept-charset="UTF-8" id="form2"><div class="attached_scripts hidden"></div><input class="img" id="invite_img_btn" type="image" src="http://1.s-nk.pl/img/avatar/profil_button_main_dodajznajomego" alt="Dodaj do listy znajomych"><input id="invite_ticket" type="hidden" name="t" value="4cae00d804d7befc6cb86db7"><button type="submit" id="invite_btn"><span>Dodaj do znajomych</span></button></form> </div>

gdy odpalę to w przeglądarce to pokazuje mi się ikonka dodaj do znajomych i jak kliknę to wszystko jest dobrze.
Chciałbym jednak usunąć niepotrzebne rzeczy, aby po uruchomieniu skryptu ten od razu dodawał dane osobę (id) do znajomych.

Pewnie zastanawiacie się po co mi to jest potrzebne :D
Na razie wam nie powiem, jak skończę to się wytłumaczę.
Ps: Może to trochę potrwać bo nie mam o tym zielonego pojęcia :D
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
To o czym prawdopodobnie myślisz to XSRF/CSRF. Na NK (przynajmniej w tym wypadku) go nie wykonasz, formularz jest zabezpieczony - input o id "invite_ticket" zawiera identyfikator, który jest generowany i wysyłany do użytkownika w momencie otwarcia strony, bez niego nie da się dodać nikogo do znajomych.
 

usstrike

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2010
Posty
5
Na 100% się da bo mój znajomy zrobił we flashu nk bota.
Wystarczy podać od jakiego id ma dodawać+ ten value key i śmiga.

On mi mówił, że wystarczą tylko moje id, ten value key+ id osoby i wszystko działa. :D

Jest tylko tak problem, że dalej już nie chce mi powiedzieć co i jak :D

Ps: Miałem kiedyś tego bota i działał, w sumie wysłałem około 17 tyś zaproszeń przez 4-5 dni.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
A, o bocie mówisz, to dużo zmienia. Odpal sniffer/zainstaluj Live HTTP Headers do Firefoksa i sprawdź po prostu co jest przesyłane w zapytaniu.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Ps: Miałem kiedyś tego bota i działał, w sumie wysłałem około 17 tyś zaproszeń przez 4-5 dni.
Ostatnio w kilkadziesiąt minut 10 tysięcy nabiłem moim programem ale zbanowali mi konto bo prawdopodobnie monitorują ruch na stronie. Więc jeśli chcesz jakoś zdobyć sporą ilość znajomych to wymyśl coś innego :)

Tfu, program nie nabijał znajomych a zbierał informacje o użytkownikach ale działa na podobnej zasadzie.
 
Ostatnia edycja:

usstrike

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2010
Posty
5
Ostatnio w kilkadziesiąt minut 10 tysięcy nabiłem moim programem ale zbanowali mi konto bo prawdopodobnie monitorują ruch na stronie. Więc jeśli chcesz jakoś zdobyć sporą ilość znajomych to wymyśl coś innego

Tfu, program nie nabijał znajomych a zbierał informacje o użytkownikach ale działa na podobnej zasadzie.

W sumie to nie chcę nabijać żadnych znajomych itp.
Zależy mi tylko i wyłącznie na jednej osobie, która ma ogranie widoczności danych dla nieznajomych, a ja bym chciał te dane poznać, lub zostawić jakąś wiadomość i mam tu na myśli np opis zdjęcia, czy pinezkę :D

To o co wcześniej pytałem służyło mi tylko i wyłącznie zrozumieniu zasady wysyłania danych post.


Ps:

Gdy mam już gotową wiadomość post i odpowiedni adres na który mam go, że tak powiem nadać, to jak to mogę w możliwie najprostszy sposób zrobić ???


Przepraszam za moje debilne pytania, ale w tych sprawach jestem totalne dno :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom