trend micro Internet Security, skutecznosc firewalla

agata

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
1
czy firewall w trend micro Internet Security 2004 jest skuteczny ? zastanawiam sie nad zainstalowaniem tego zamiast zone alarm.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
raczej liczy sie tu konfiguracja niz sam firewall. 1 raz slysze o tym o ktory pytasz wiec nie wiem co z nim jest i jak sie sprawuje, dla tego polecam kerio personal firewall :) www.kerio.com bardzo latwo zdobedziesz spolszczenie. jesli chodzi o ZA to byly bugi, o jednym sam pisalem tu na forum a jak jest teraz to nie wiem. no to tyle; jesli ktos wie cos na temat trend micro Internet Security niech pisze :)
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odpowiedz

Osobiście polecam Norton Internet Security. Używam od lat rozwiązań Symanteca (Securitasa pamietam jak byl w wersji 1.0, a antywirusa w 5.0) i jestem naprawde bardzo zadowolony. Według mnie najlepszym antywirem i tak jest Norton AntiVirus 5.0 z najnowszymi updateami. A jeśli chodzi o firewalla to sie nie zastanawiaj - NIS! Kiedys robilem test Kerioka i Segate - przepuściły nawet zwykły ping...
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
wiesz czemu przepuscily ping?? bo:
raczej liczy sie tu konfiguracja niz sam firewall[/b]
moze NIS jest latwiejszy do okielznania ;) a w kerio robie regule na protokol ICMP ustawiam na kazdy rodzaj ICMP i zawsze blokuj. tester z Ciebie marny :)
 
Do góry Bottom