trial xxx dni

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Mam pytanie: jakie Wy macie sposoby na programy trialowe? Bo mam fajny programik (CommView) ale niestety tylko 30 dni... Mozna przestawiac zegar ale to nie do konca sie sprawdza. Probowalem po tych 30 dniach program odinstalowac, wykasowac wszystkie pozostalosci w rejestrze ale zawsze cos chyba zostalo bo po ponownej instalacji bylo bez zmian- wylaczal sie.
Moze jakis crack? Tylko skad go wziac? Prosze o odp i z gory dzieki.

Ps: Wiem ze cracki sa na astalavista ale tam zeby cos znalezc... no i te tony (auto cenzura) reklam :/
Ps2: Mozna tez co 30 dni formata dysku robic ale mi to nie za bardzo odpowiada :D
 

Kozi

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2002
Posty
64
Originally posted by Maverick
lol, ale zem errora walnal
smile.gif
po tekscie "bylo bez zmian" powinno byc NIE WLACZAL SIE
smile.gif
(a bylo: wlaczal sie) niby tylko 3 literki a jaka roznica...

Do tego rodzaju blendow sluzy Edycja wiadomosci!!!


Odnosnie tego triala, nie znam tego programu ale sproboj poszukac cracka np na www.cracks.am -tam jest ich sporo.
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by Maverick
Mam pytanie: jakie Wy macie sposoby na programy trialowe? Bo mam fajny programik (CommView) ale niestety tylko 30 dni... Mozna przestawiac zegar ale to nie do konca sie sprawdza. Probowalem po tych 30 dniach program odinstalowac, wykasowac wszystkie pozostalosci w rejestrze ale zawsze cos chyba zostalo bo po ponownej instalacji bylo bez zmian- wylaczal sie.
Moze jakis crack? Tylko skad go wziac? Prosze o odp i z gory dzieki.

Ps: Wiem ze cracki sa na astalavista ale tam zeby cos znalezc... no i te tony (auto cenzura) reklam :/
Ps2: Mozna tez co 30 dni formata dysku robic ale mi to nie za bardzo odpowiada
<

Przestawianie zegara zeby obejsc ograniczenia czasowe wersji Trial ?????? :shock: Format dysku co 30 dni ???? :shock: Facet co ty wygadujesz ?? To nie sa nawet zastepcze metody, to byloby po prostu chore !!!!
I nie narzekaj na te "(auto cenzura) reklamy", jak ci nie pasuja to se zainstaluj program do blokowania pop-upow, zacisnij zeby i smialo szukaj na tej astalaviscie bo to najlepszy (BO SKUTECZNY !!!) sposob :wink:
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
A kto ci karze co trzydziesci dni robic format?? Jest program o nazwie Ghostpe ktory robie obraz partycji/dysku i po trzydziestu dniach mozesz spokojnie zaladowac system od nowa a trwa to wszystko nie wiecej jak 4min. Ale co prawda to prawda, powinienes przeszukac altaviste bo nam powinienes znalezc a (auto cenzura) reklamy mozna programem ograniczac.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by Rob+--><div class='quotetop'>CYTAT(Rob)</div>
<!--QuoteBegin-Maverick
Mam pytanie: jakie Wy macie sposoby na programy trialowe? Bo mam fajny programik (CommView) ale niestety tylko 30 dni... Mozna przestawiac zegar ale to nie do konca sie sprawdza. Probowalem po tych 30 dniach program odinstalowac, wykasowac wszystkie pozostalosci w rejestrze ale zawsze cos chyba zostalo bo po ponownej instalacji bylo bez zmian- wylaczal sie.
Moze jakis crack? Tylko skad go wziac? Prosze o odp i z gory dzieki.

Ps: Wiem ze cracki sa na astalavista ale tam zeby cos znalezc... no i te tony (auto cenzura) reklam :/
Ps2: Mozna tez co 30 dni formata dysku robic ale mi to nie za bardzo odpowiada
<

Przestawianie zegara zeby obejsc ograniczenia czasowe wersji Trial ?????? :shock: Format dysku co 30 dni ???? :shock: Facet co ty wygadujesz ?? To nie sa nawet zastepcze metody, to byloby po prostu chore !!!!
I nie narzekaj na te "(auto cenzura) reklamy", jak ci nie pasuja to se zainstaluj program do blokowania pop-upow, zacisnij zeby i smialo szukaj na tej astalaviscie bo to najlepszy (BO SKUTECZNY !!!) sposob :wink:[/b]
Nie jest to najlepszy sposob !!!!.Kurde Polska crack scena umiera !!!!.Ludzie uczcie sie kraczyc bo zostana tylko dinozaury w muzeum - jesli chodzi o trial to banal - zapusc Regmona i lukaj po otwieranych kluczach - tylko pozakladaj jakies filtry i pamietaj ze daje 90% ze date ma zapisana w kluczach HKCU -> CLSID - tylko takie sprawdzaj a potem wykasuj --- tylko rob kopie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. To taki ekstra szybki kurs kraczenia triali bez grzebania w kodzie - of corz moze byc to inaczej zrobione -(np data w pliku czy w innym kluczu) ale daje 90% ze to HCKU->CLSID. Pozdrowionka
 
Do góry Bottom