Trojan - czy mozna namierzyc wlamywacza?

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by matkal
Samo włamanie się na kompa nie jest przestępstwem, dopiero zniszczenie danych albo zapoznanie się z informacjami dla ciebie nie przeznaczonymi kwalifikuje włamanie na kompa jako dokonane przestępstwo.
niepowołany dostęp = włamanie => włamanie = przestępstwo
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by matkal+--><div class='quotetop'>CYTAT(matkal)</div>
Originally posted by SZKOD[nick@
]<!--QuoteBegin-matkal

Samo włamanie się na kompa nie jest przestępstwem, dopiero zniszczenie danych albo zapoznanie się z informacjami dla ciebie nie przeznaczonymi kwalifikuje włamanie na kompa jako dokonane przestępstwo.
niepowołany dostęp = włamanie => włamanie = przestępstwo

a gdzie niby kodeks karny zakazuje samego włamania na komp?[/b]
Wyślij mi KK to poszukam
 

Ludy

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2005
Posty
5
Matko

Ludzie popierwsze to :
Bezprawne uzyskanie informacji, naruszenie integralności komputerowego zapisu danych, podsłuch i sabotaż komputerowy, a prościej uszkodzenie, usunięcie zmianę danych, także zapoznanie się z treścią bezprawnie uzyskanych informacji jest karalne: art.267 § 1 k.k. art.267§ 2art.268 § k.k. art.269 k.k.

ale ja bym temu nie wierzył
smile.gif


chyba jeszcze nie było przypadku jak ktoś miał jakieś dymy za trojana ( to raczej jest zbyt mała szkodliwość czynu) wal trojanem tylko go dobrze ukryj i zbinduj z innym plikiem (dodaj trojana do wygaszacza bo to jest nie wykrywalne lub w ostateczności do fotki ale rozszerzenie musi być wykonywalne czyli np. exe albo właśnie wygaszacz czyli scr jest jeszcze kilka ale nie polecam) jeśli koleś się dobrze zna na kompach to trzeba się bardziej postarać ale o tym to już jest w innych tematach
<
z binderów polecam według mnie najprostszy a za razem najlepszy simple binder by wojass.

Binder może zostać błędnie zinterpretowany jaki wirus ale tak to już jest: http://www.ggt.int.pl/download.php?plik=wsb11.rar
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
jesli wiesz jaki masz otwarty port albo jakiego uzyl trojana to laczysz sie socked view <-- czy jakos tak = (mialem swoja wersje pisana w delphi umieszcze link wraz z source code progsu jak go kiedys znajde ofcourse ^^)
wtedy pokazuje ci kto tzn. jaki ip polaczony jest na danym porcie =) widzisz wiekszy port np. 51966 wraz z ip to juz wiesz jaki ip laczy sie z toba trojanem cafeini =)
 

Haker_88

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2004
Posty
3
Powiem ,Wam że ja nie dawno temu zostałem złapany na włmywaniu się do komputera...powiem jedno miałem Chello ...jak to zrobiłem nie wiem potem zastanowiłem się , że po LOGACH mogą Cię złapać......Pierwszy raz nic nie zrobią za drugim zgłaszają do prokuratury no i później sprawa w sądzie.

Nagrosze jest to , że włamując się trojanem ...jesteś w 89 % narażony na złapanie niż jak byś to robił w sposób własny i umiejętny... :yes: . Najważniejsze jest to abyś nie przyznawał się do tego co robisz... i najlepiej abyś udawał głupa jak ktoś wpadnie do ciebie do domu ...jest to najlepsze lekartwo.

Przecież jest sposób podszywania się pod dany adres IP więc...spokojnie możesz sobie używac czego chcesz ale z umiarem ...Przynajmniej jest takie moje zdanie.

Najlepiej jest na początku bawić się z osobami które znasz i wiesz , że one się nie znają na komputerach albo mieć pewność , że nie zawiadomią administratora sieci ;-)
 
Do góry Bottom