Trojan - Czyli jak co i gdzie?

evul_haker

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2007
Posty
11
[center:18df651b1a] :faja: Witam, :faja:
[/center:18df651b1a]
Na wstępie dodam iż uczę się programowania C++ następnie języka Html a w między czasie używam już gotowych Trojanów :glupek2:

Chciałbym się dowiedzieć jak można sterować trojanem tylko poprzez GG i Email?
Czy trojany mogą mieć opcję monitorowania klawiszy? *Keylogger* I gdzie go będzie wysyłać?
Czy trojana można zbindować z wszystkimi typami plików? czy tylko wykonywalnymi?
Czy jak spakujemy trojana w Winrar to trojan uaktywni się gdy otworzy plik rar czy jak otworzy plik w środku?


I takie nie za bardzo mądre pytanie :glupek1: jak mamy komuś go wysłać przez gg czy maila to przecież zawsze widać rozszerzenie ?
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
eh...

bylo tyle razy ;/
1. nie rozumiem. chodzi ci o to, że sobie wybierasz w konfiguratorze jaki typ komunikacji? Czy chcesz zrobić cośtakiego w twoim trojanie?
2. Oczywiście, i w większości mają. Wysyłane są wg. polecenia. E-mail, gg, ftp itd.
3. Można zbindować z każdym plikiem.
4. No widać rozszerzenia. Tu trzeba użyć mózgownicy. Jak ktoś jest głupi to pójdzie na wszystko.
Np. program do robienia gier (auto cenzura) na komórki, z edytorem wysiwyg. Czyli, że nakładasz sobie coś i mówisz co ma robić ;]
 

evul_haker

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2007
Posty
11
Oka było może ale usuneło mi wiekszośc nie przeczytanych postów
<
Dziekuje za pomoc pozdrawiam.

Jeszcze jedno czy trojana moża ,, wjanić " na kilka komputerów czy trzeba zmieniać FTP?
no jeżeli można zbindować z każdym plikiem to czemu w temacie
O tutaj takim pisze że nie można zbindować ze zdjęciem :]
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
ja sie dołacze.. jakim programem najlepiej napisac trojana tekiego zeby dzieki niemu mozna było skopiować zdjecia z kompa ofiary??
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Originally posted by ...Kuba...
ja sie dołacze.. jakim programem najlepiej napisac trojana tekiego zeby dzieki niemu mozna było skopiować zdjecia z kompa ofiary??
Polecam kompilatorem
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Jak by ci to powiedzieć, nie masz szans napisać trojana, do tego potrzeba wiedzy której ty nie maszkup jakąś książkę albo w internecie poszukaj i sie ucz.
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
to to ja wiem dlatego chciałem juz jakiegos gotowego trojana. albo napisac jakiegos prostego
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by ...Kuba...
to to ja wiem dlatego chciałem juz jakiegos gotowego trojana. albo napisac jakiegos prostego

gotowe? google.pl ! nie ma? -SĄ!

nie napiszesz, ani skomplikowanego, ani prostego, bo nie masz zielonego pojecia o tym, rozumiesz?! -.-
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
a macie jakiegos konkretnego trojana na mysli nie chodzi mi o przejmowanie myszki klawiatury pulpitu tylko o skopiowanie zdjec z kompa ofiary
 
Do góry Bottom