trojan i antywirus

C

czapi

Gość
Cze. Sorry ze zadam takie glupie pytanie ale jaki trojan i jaki antywirus jest wedlug was najlepszy.
<
Uzasadnijcie
 

African

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2001
Posty
13
Czeœć,

Witam,
Ja uważam, że to zależy od przeznaczenia takiego trojana, do czego miałby Ci służyć itp. Jest tutaj w dziale dowload tego bardzo wiele. Moim zdaniem trzeba by wpróbować kilka i porównać.
Natomiast najlepszy anty_vir. Hm, no cóż ja osobiœcie uważam, że bardzo dobry jest skaner on-line na www.mks.com.pl (czy jest najlepszy, nie wiem).
 
B

b4d4ss

Gość
nie ma najlepszego antyvira... proste uaktualnienia sa zawsze po czasie czyli cos nowego mozesz miec zawsze w kompie ...
nie ma najlepszego trojana, najlepszy jest ten ktory sam napiszesz bo jest niewykrywalny dopoki go nie opublikujesz ...
thats @LL
 
R

Rafaello_X

Gość
nie ma najlepszego antyvira... proste uaktualnienia sa zawsze po czasie czyli cos nowego mozesz miec zawsze w kompie ...
nie ma najlepszego trojana, najlepszy jest ten ktory sam napiszesz bo jest niewykrywalny dopoki go nie opublikujesz ...
thats @LL[/b]

Chyba że jakaœ firma antywirowa sama ci go wykryje
smile.gif
.
 
C

czapi

Gość
Dzieki za odpowiedzi. Niestety na razie jeszcze nie umiem napisac wlasnego trojana ale moze kiedys ...
<
:D

Pozdrawiam Czapi
 

dropik7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2002
Posty
2
tronajy antywiry

no raczej nalepszym progzem do wirow jest "norton antivirus"


a co do trojanow to napis zswojego bedzie the best
smile.gif
do zabawy po lokalnej sieci
smile.gif
.A wlasnie przydal by sie tutaj dział w ktrym znajdowaly by sie takie trojany wlasnej roboty
smile.gif
 

DZIKINS

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2002
Posty
13
CO DO ANTY TO SADZE ZE NAJLEPSZE SA TE Z UAKTUALNIENIAMI ALE TAK JAK JUZ WCZESNIEJ WSPOMIANO TE UAKTUALNIENIA WYCHODZA PO CZASIE JA OSOBISCIE JESTEM PRZEKONANY DO AVP KASPERSKY ALE SA ROZNE ZDANIA

TROJANY TO MOJA SLABSZA STRONA WIEC SIE NIE WYPOWIADAM


NARKA
 

ponury

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2001
Posty
4
Hmmm. To w sumie do niczego nie doprowadzi. Wiadomo, ze anty-viry licza sie tylko wtedy, gdy wychodza do nich regularne uaktualnienia. A ktory jest najlepszy to zalezy od upodobania.
Co do trojanow tio tak jak wspomnial b4d4ss: tio znaczy najlepszy tio jest ten ktorego sie nie wykryje. Nio bo przeciez caly bajer polega na tym, zeby ofiara nie polapala sie, ze ma trojanka. Nio chyba ze mowimy tu o bardzopoczatkujacych, nio to w takim wypadku wystarczy najzwyklejszy prosiak, tylko jaki jest sens wrzucania takim trojanow???
 
H

HAKER

Gość
No cóż

Trojan cofeni(cafe_ini) jest żeczywiœcie the best full funkcji i wogole ale mks_vir wysiada jak ktoœ się już wypowiedział najlepszy jest AVP Kaspersky - w testach wypada najlepiej jest zbudowany na całkowicie innym enginie niż wszystkie inne. Nio racjš jest że nawet najlepszy Antivir jest niczym jeżeli stale sie go nie updateuje.

Wychodzš coraz to nowsze wersje cofeni a więc jest on coraz lepszy i nowszy. Mks_vir-a nie polecam ten bardzo znany cofeni pewnie o tym wiecie zalatwia chyba 30 a moze tera jest wiecej antywirów najważniejsze jest to że poœród tej 30 figuruje MKS_VIR! Wystarczy że cofeni odpali się na kompie a okienko MKS_VIRa nie wejdzie monit też się nie bedzie wlaczał do akcji jednak ikonka na pasku startu bedzie i nie wykaże ona żadnych błędów więc user polegajšc tylko na monitorze zdziwi się.

Istnieje pare tajnych organizacji które zajmujš się pisaniem unikatowych Antywirów i wszelkiego rodzaju progsów jednak taki zakup najczšœciej leży poza granicš kieszeni zwyklego "biednego".

Posumowujšc:

Jeżeli kcesz mieć wysokiej klasy zabezpieczenie nie stawiaj na antywiry ani programy "firewall". Najlepiej od razu kup se sprzętowego Firewalla i wejdŸ w posiadanie naprawdę dobrego antywira œcišgajšc do niego regularnie updaty.

Ufff...
Nie lubie się rozpisywać aż tak bardzo ale ten temat mnie bardzo bardzo wcišgnšł.

Pozdra
HAKER
 
Do góry Bottom