Trojan listem

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Mam pytanie jak po zbindowaniu trojana ze zdjeciem a puzniej wysłaniem eamaila z tym zdjeciem lama niemusiała zapisywac to zdjecie na dysku a trojan sie automatycznie uruchomił??
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Mam pytanie jak po zbindowaniu trojana ze zdjeciem a puzniej wysłaniem eamaila z tym zdjeciem lama niemusiała zapisywac to zdjecie na dysku a trojan sie automatycznie uruchomił??[/b]
niemusiala, jezeli dobrze zbindowales to trojan zapisac odpowiednie wpisy do rejestru a user mogl juz usunac zdjecie, a server nadal jest.

--==a5a==--
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Mam pytanie jak po zbindowaniu trojana ze zdjeciem a puzniej wysłaniem eamaila z tym zdjeciem lama niemusiała zapisywac to zdjecie na dysku a trojan sie automatycznie uruchomił??[/b]
niemusiala, jezeli dobrze zbindowales to trojan zapisac odpowiednie wpisy do rejestru a user mogl juz usunac zdjecie, a server nadal jest.

--==a5a==--
 

H4ME1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2002
Posty
14
Heh

Przeciez binder wlasnie do tego sluzy zeby te pliki sie uruchamialy razem (w tym wypadku gosc zobaczy zdjecie a przy okacji na kompie zostanie uruchomiony server...)!!!
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Ale mi chodzi o to że naprzykład jak ma outlooka no to tylko otworzył list odrazu mu sie otworzyuło zdjęcie
 
C

cavaan

Gość
Tu jest opisane jak to zrobic. Bardzo proste
smile.gif

http://www.cyber-crime.nano.pl/index.php3?id=dem
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Dzięki za ten adres... Macie moze jeszcze jakis inny zwišzany z tš temartykš... poniewarz ja tutaj niezabardzo wszystko rozumiem..Wkońcu jestem jesczez lama
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 
Do góry Bottom