Trojan na IP

MK4

Użytkownik
Dołączył
Październik 3, 2005
Posty
29
Cze szukam trojana na IP. wszyscy wiecie o co chodzi ;] ale one gdy 2 raz wlaczy sie komp juz niechodza... Są jakieś trojany na ip co chodza dalej po wyłączeniu kompy i wlaczeniu ponownie.
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

A ja mam pytanie do striketotaldest. Ten Trojan o którym mówiłeś ? On jest wykrywalny przez antywirusa ? Bo jeżeli antywirusy go wykrywają to niestety już jest przestarzały.

Pozdrawiam!
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Roaders av go nie wykrywa bo tego trojana uzywa tylko strike
smile.gif
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

No tak zgodze się z Tobą :yes: Bo jak ma byc wykrywany przez antywira jak przeciez strike napewno sam go napisał.

A czy mógłby mi ktoś udostepnić takiego Trojana niewykrywalnego przez antywira ?

Pozdrawiam!
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by striketotaldest
Strike backdoor moge ci go dać najnowszą wersję nikt tego nie ma

[ Dodano: 17-04-2006, 21:18 ]
pisz na 737518

strike ci moze dac tylko zagadaj
<
 

bini-87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2006
Posty
2
ja tez chce. mam szanse go dostac??? :]
i o co chodzi ze przez IP??? - nie trzeba go wysylac tej osobie, czy co???



Jak nie chcecie dac to chociaz wytlumaczcie mi :]


Pozdrawiam i z gory dzieki
smile.gif
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Nie jestem pewien co autor tematu miał na myśli ale pewnie chodzi o to , że przy neostradzie i innych połączeniach z dynamicznym numerem IP - publicznym za każdym nowym polaczeniem z netem zmienia się numer IP. Wówczas o ile trojan który łączy się z numerem IP komputera a nie przez serwer pośredniczący to należy znać nowy numer IP. Jeśli chodzi o to to należy stosować albo trojany łączące się przez serwer pośredniczacy (te działające za natem) wówczas serwer z komputera ofiary sam nawiązuje połączenie i odpada problem zmiany IP) albo uzywać trojana co wysyła w trakcie uruchomienia systemu informację o numerze IP ofiary - np na maila.
 

Grzem

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
55
To próbuj inne poziomy kompresji albo wogóle nie pakuj. Avast mi nie bierze go. Możesz próbować też innych pakerów :faja:
 

juur

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2004
Posty
21
A czy mógłby mi ktoś udostepnić takiego Trojana niewykrywalnego przez antywira ?[/b]
mam takowy..moja praca :yes:
ale wymienie sie na rownie dobry.. :faja:
 

krzeselko

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2006
Posty
61
Originally posted by juur
[mam takowy..moja praca :yes:
ale wymienie sie na rownie dobry.. :faja:

A nie mógłbyś go udostępnić publicznie? Chyba, jeśli jesteś jego autorem to będziesz miał większą popularnośc
 

juur

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2004
Posty
21
po udostepnieniu do miesiaca byl by wykrywalny :faja:
na razie nie ;]
 

krzeselko

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2006
Posty
61
Originally posted by juur
po udostepnieniu do miesiaca byl by wykrywalny :faja:
na razie nie ;]

Na razie? więc możemy rozumieć, że kiedys to nastąpi. Tylko mam nadzieje, żeto nastąpi zanim będą duużo lepsze.
 

NeoX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
28
Originally posted by Tadeusz Fantom
Nie jestem pewien co autor tematu miał na myśli ale pewnie chodzi o to , że przy neostradzie i innych połączeniach z dynamicznym numerem IP - publicznym za każdym nowym polaczeniem z netem zmienia się numer IP. Wówczas o ile trojan który łączy się z numerem IP komputera a nie przez serwer pośredniczący to należy znać nowy numer IP. Jeśli chodzi o to to należy stosować albo trojany łączące się przez serwer pośredniczacy (te działające za natem) wówczas serwer z komputera ofiary sam nawiązuje połączenie i odpada problem zmiany IP) albo uzywać trojana co wysyła w trakcie uruchomienia systemu informację o numerze IP ofiary - np na maila.

...albo zastosować trojana który łączy sie w odwrotny sposób - łączy sie bezpośrednio DO klienta a nie klient do niego
smile.gif

Tyle ze do tego jest potrzebny stały, publiczny IP...
 
Do góry Bottom