trojan nowy do sciagniecia niewykrywalny

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
no w sume w temacie zamiescilem to co chcialem ! DOdam tylko ze trojan nazywa sie CCCP v 1.0 jest to polski trojan ale przerobiony
smile.gif
znaczy go przerobilem i jest nie wykrywalny nadalem mu nowa nazwe ! Tylko prosze ze mna nie jechac to pierwszy trojan jaki " napisalem " heh macie tu link tam znajdziecie go do sciagniecia


www.pawcio915.webpark.pl
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Hmm ZSRR RuleS
smile.gif
A do Trojana sa lekkie zastrzezenia
smile.gif

Po 1 zmien nazwe
smile.gif
ikone itp bo nadal wyswietla sie BoyFriend
smile.gif

Po 2 zycze mielje pracy nad dalszym rozwijaniem Trojana
smile.gif
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Popraw co nieco w Server.exe bo nie trybi na WIn 2000 wywal funkcje regi.....
smile.gif
to zadziala (chyba)
 
G

Guest

Gość
mi sie wydaje ze ty go nienapisales tylko sciagles se zrudelka i poprawiles
<
bo ja jush tego trojama mialem !
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Było nie było, przerobiny czy nie przerobiny co to ma za znaczenie, ważne że coś nowegoego się pojawiło, oraz że ktoś robi coś w tym kierunku.
smile.gif
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
smile.gif
Przydalo by sie jakbys zmienil jakos grafike itp
smile.gif
wtedy bylby luuz a i zrob cos z tym Server.exe :>
 
G

Guest

Gość
Originally posted by thumbs
Było nie było, przerobiny czy nie przerobiny co to ma za znaczenie, ważne że coś nowegoego się pojawiło, oraz że ktoś robi coś w tym kierunku.
smile.gif
ehh ale wiesz ja se moge przetumaczyc jakiegos trojana i odrazu autor jush ze ja nim jestem to jest nie FER !! rozumiem przetumaczyles to sie tylko dopisz do autora ze wiesz ze :autor taki jaki byl a ty dałes na wersje polską !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JETS NIE FER jak waszym zdaniem to jest loss to ja na jutro taki zdaniem 5 trojanuw wypuszcze
<


Napisz cos swojego pamietaj ze on nie musi byc najlepszy na swiecie jak cos samemu napiszesz to masz z tego satysfakcje ! a takie pierdzenie to (nie wypowiadam sie na ten temat ale moim zdaniem to jest lamerstwo !
zapewne wyglada to tak posiedziales nad tym 20 min nawet nie ale niech bedzie i w szkole i na osiedlu wielki okrzyk : "!!! NAPISALEM TROJANA !!!" ! na ale cóż
smile.gif
rub jak ty uwazasz ale nie miejcie pretensji to jest tylko MOJE ZDANIE !!!)

P.S a jak jush masz zamiar edytowac to zmieniaj wyglad i itp. rzeczy
<


Pozdro.
 
G

Guest

Gość
Originally posted by pawelloo
ERROR: CZYTAJ UWAŻNIE
upss sorki niezauwazylem
<

ale POSTARAJ sie sam nauczyc pisac takie rzeczy z kodów źrudłowych tesh sie nauczysz ale ja ci polecam kuskik Adama Boducha. Zaj*****
smile.gif

nie martw sie ze jak napiszesz trojankia ze bedzie innyod innych i mam malo funkcji ale to w koncu twoje dzieło !!
 
G

Guest

Gość
Originally posted by pawelloo
no ja sie ucze , a czy moglbys mi podac adres skad wziasc ten kurs ???
wyslij mi maila na PW to ci dam
smile.gif
ten co ja mam tesh jest fajny ale ja mialem inny ten co ci wysle jak mi dasz maiala to jest bardziej szczegulowy a linka niemam
<
 

Kamiljus

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2003
Posty
7
A ja sie do chłopaka nie przyczepie, wręcz go pochwalę. Przerobił trojanka tak, że antyvir go nie bierze. Bardzo dużo osób pyta się: trojan niewykrywalny?? (między innymi ja). Znaczy, że zrobił rzecz dobrą dla ludzkości. Prawda?
Jeszcze trojanka nie widziałem, bo dopiero go ściągam, ale napewno mi sie spodoba.
P.s Każdy kto osiągnie coś nowego chce pokazać co osiągnął. Ci co to krytykują napewno też chodzili po podwurku i mówili oooo napisałem trojana
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
ha po pierwsze primo to ja nie biegalem po podworku i krzyczalem ZROBIŁEM TROJANA !!! tak nie bylo

po drugie primo dzieki Kamiljus za slowa otuchy
smile.gif


po trzecie i ostatnie primo to koniec tego postu
<
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Skoro juz o tym mowa to ja takze sie wypowiem na ten temat.
No spoko ze cos robisz pawelloo, ale z tego co mi sie wydaje jest to trojan Girl Friend (czy jaos tak), a ty go przerobiles. Pozmieniaj w nim cos jeszcze bo za bardzo podobny jest do oryginalu
<

Chodzi mi tu o grafike itp, ale puki co dobrze ze cos jest, choc na przyszlosc proponuje ci zrobic wlasnego trojana z 3 opcjami, bedziesz mial wieksza satyswakcje ze to ty zrobiles, a nie przerobiles... (oczywiscie nie mam do ciebie pretensji ze go przerobiles i jak chesz to pracuj nad tym dalej
smile.gif
)
 
G

Guest

Gość
Originally posted by Kamiljus
A ja sie do chłopaka nie przyczepie, wręcz go pochwalę. Przerobił trojanka tak, że antyvir go nie bierze. Bardzo dużo osób pyta się: trojan niewykrywalny?? (między innymi ja). Znaczy, że zrobił rzecz dobrą dla ludzkości. Prawda?
Jeszcze trojanka nie widziałem, bo dopiero go ściągam, ale napewno mi sie spodoba.
P.s Każdy kto osiągnie coś nowego chce pokazać co osiągnął. Ci co to krytykują napewno też chodzili po podwurku i mówili oooo napisałem trojana
kto jak kto ja nie
<

Pisalem karzdy ma swoje zdanie :!:
 
Do góry Bottom