Trojan VIP+ZoneAlarm- Pytanie

ten_typek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 27, 2008
Posty
7
Otoz pewnego dnia, w trojanie przezemnie uzywanym, przy wysylaniu pliku na ftp pojawia sie blad NIE MOZNA POLACZYC Z SERWEREM FTP. Na innych komputerach jest wszystko ok, program wczesniej dzialal bez zadnych problemow, jest on tylko podczas wysylania plikow z komputera ofiary na ftp. Ofiara napewno ma ZoneAlarm i mysle ze w tym tkwi problem. Dodam ze moge przegladac dyski, mam dostep rowniez do CMD. Niestety nie da sie zabic procesu ZoneAlarm. I tu nasuwa sie pytanie, czy jest mozliwosc obejscia jakos tego firewalla? Moze jakis sposob na dodanie sie do wyjatkow albo cos w tym rodzaju. Z gory dzieki za odpowiedz.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
zainstaluj u sebie tego firewalla, poszukaj gdzie on zapisuje konfiguracje, i jak znajdziesz to ustaw u siebie idblokowany ten ZoneAlarm i jak masz dostęp do dyskow i mozliwosc przeslania mu tej konfiguracji to wgraj mu ją. po restarcie powinno dzialać. a jezeli nie to zaisntaluj go u siebie i zobacz w services.msc jaka to usługa. i jezeli masz dostep do cmd to zatrzym ją przez net stop nazwa_uslugi lub sc stop nazwa_usługi
 

ten_typek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 27, 2008
Posty
7
Kwestia w tym ze ja mam Viste(64bit), i niestety puki co nie ma wersji ZoneAlarm ktora dzialac bedzie na tym systemie, a na chwile obecną nie mam zadnej mozliwosci wgrania innego systemu:/
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
oo nio ale nie da się zainstalowac?? albo u kogos zobaczyc. a probowałes z SC STOP nazwa_usługi lub net stop nazwa usługi??

Sprubuj np sc stop Zonealarm
 
Do góry Bottom