Trojan z wysylaniem maili

pionar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2004
Posty
28
Czy istnieje taki trojan co potrafi wyslac maila z zalacznikiem, bo wszystkie trojany ktore znam to wysylaja maile ale bez zalacznika,
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
wiesz co czytam co napisales w kazdy sposob ale za hu.. nie wiem o co ci chodzi
smile.gif
napsz to inaczej
pozdro
 

pionar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2004
Posty
28
w srocie chodzi mi o to czy jest jakis trojan, ktory mialby funkcje wysylania maili z zalacznikiem
 

pionar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2004
Posty
28
w zalaczniku chcialbym umiescic server trojana

to mialoby wygladac tak Ja(client) - server1(zainf.trojanem)-send to wiadomosc z zalacznikiem - server2
 

curser

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
21
chodzi ci oto ze chcesz kogos zainfekowac i potem od niego wyslac maila z viruskkiem ??
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
ladnei kombinujesz :) zrob tak:
przypuscmy ze chodzi o OE

I
part_sys:kat_winaDane aplikacjiIdentities{2372967E-194C-414F-834A-B94F48B95E31}MicrosoftOutlook Express
skopiuj od Siebie plik od skrzynki nadawczej czy tam elementow wyslanych i wyslij Twojej ofierze... oczywiscie wczesniej na Swoim kompie musisz zrobic odpowiedniego mejla no i np odlaczyc kabelek i kliknac wyslij... po kazdym odpaleniu OE plik bedzie chcial sie wysylac tylko ze chyba OE informuje o tym... ale mozesz podczas nieobecnosci to zrobic, posterowac myszka i zatwierdzic :) np telefonik do ofiary itd

II
utworz nowa wiadomosc w OE
z menu plik wybierz zapisz jako i utworzony plik wyslij do ofiary i sprobuj jakos odpalic ;)

PS oczywiscie w obu przypadkach musisz pamietac o umieszczeniu zalacznika w identycznym folderze jak u Siebie... tak mi sie wydaje to wszystko :) jak sie uda to napisz :)

EDIT po tym jak kolega wyzej mi sie "wrypal" :)

Originally posted by curser
chodzi ci oto ze chcesz kogos zainfekowac i potem od niego wyslac maila z viruskkiem ??
jak dla mnie to chodzi o to zeby od ofiary wyslac e-maila do znajomego jakiegos (jako osoba zaufana) zachowujac IP itd niby wystarczy haslo do poczty ale zniknie IP :)
 

pionar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2004
Posty
28
chodzi mi oto ze chcialbym kogos zainfekowac i potem od niego wyslac maila z zalacznikiem(serverem trojana).
cel jest taki ze jezeli ta trzecia osoba by chciala mnie namierzyc to by miala logi drugiej osoby, ktora sie posluzylem
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
No i w łaśnie dlatego w Destruktorze 2.0 zrobiłem taką opcje "e-mail" Można wysyłać maile na różne sposoby. Oczywiście z załącznikiem. Można sobie napisać od kogo sie wysyła (jakiś tam wymyślony). Jak ktoś chce to może nawet autoryzować (w przypadku gdy zna sie hasło do jakiejś skrzyneczki)
 

el bongos

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2004
Posty
334
A nie możesz po prostu (mając trojana na kompie ofiary) wyciągnąć hasło do skrzynki pocztowej i wyslać trpjana ze swojego kompa z jej adresu?[/b]
chodzi właśnie o to żeby nie wysyłać ze swojego kompa żeby nie zdradzać ip jeżeli to tylko mozliwe
pozdrawiam
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
a nie lepiej wziasc wpisac w przegladarce proxy , wejsc na np. o2.pl zalozyc konto, wyslac trojana ?
 

el bongos

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2004
Posty
334
ciężko znaleźć naprwadę anonimowe proxy, większość anonimowość maja tylko w nazwie
pozrawiam
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by el bongos
ciężko znaleźć naprwadę anonimowe proxy, większość anonimowość maja tylko w nazwie
pozrawiam

ja nie mam takich problemow,
biore pierwsz lepsze proxy z http://www.atomintersoft.com/products/aliv...oxy/proxy-list/
potem mozna sprawdzic tu czy wszystko jest ok http://tonid.net/ip/
i spokojnie mozna wyslac @ z www tak jak podalem wczesniej
pseudoanonimowe proxy moze nie sa anonimowe dlatego ze prowadza dokladne logi ale jesli chodzi o sama zmiane IP w @ to nie ma problemu
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
noe no taki problem z tym naonimowym proxy to nie jest ... ;]
przeciez sa specjalne stronki ktore potrafia ci wykzac czy naprawde jest anonimowe ... ;]
 
Do góry Bottom