Trojan

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
A zatem w tym temacie wypadałoby zebrać osoby chętne do wykodzenia trojana. Jak już było na forum potrzebne by były 3-4 osoby. Gdyby było więcej chętnych podzielilibyśmy się na dwie grupy. Jedna zajmuje się serwerem, druga klientem. Jak zbierzemy chętnych to zastanowimy się nad projektem, potem podzielimy się robotą itd. Jak Wy to widzicie?
Myślę, że trojana moglibyśmy wykodzić w C++ lub Delphi (klient w Delphi, serwer w C++?).
Ja preferuję C++.
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
nie znam za dobrze delphi, ale wydaje mi się że c++ daje większe możliwości, więc sinis mowi dobrze: serwer lepiej w c++
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Ja nie znam prawie w ogóle C++ (stoję na etapie bardziej rozbudowanego kalkulatora w tekstowym xD) ale uważam to za dobry pomysł, jeszcze jakby był możliwy wgląd w kod, żeby można się było czegoś nauczyć analizując...
<
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Ehe. Chciałem napisać wchodzę w to ale bardziej jako waywatcher ^^ Może się czegoś nauczę po drodze.

PS
Wracam do czytania tutka C++ xD
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Napawa mnie to optymizmem. Ale najwięcej czasu to będzie po maturze xD

Dobra, ja już, bo zaraz będzie że spam i w ogóle.
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
ehh. loganek: na jakiej podstawie sądzisz, że C++ ma większe możliwości... ;/ setki razy było wałkowane. Każdy język jest ograniczony jedynie przez możliwości systemu operacyjnego.

Ja C++ znam tak sobie. Mogę zająć się klientem - Delphi
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Z tego co zauważyłem nie ma różnicy w możliwościach Delphi i C++, ale programy napisane w Delphi są wolniejsze i zajmują więcej miejsca, jest to jakaś cena za nieco łatwiejszą składnię od C++
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Tak pisałem w BC i wiem, to wina zastosowania paczek z komponentami.
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
no więc sprawę masz już zgłowy - odpalasz w Delphi tryb konsolowy i również piszesz w WinApi tylko z użyciem standardowych bibliotek. A co do możliwości - każdy język ograniczony jest jedynie przez system operacyjny. Nawet jak w Pascalu nie masz takiej funkcji jak w C++ możesz ją sobie sam napisać albo zaimportować z jakiejś biblioteki.
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Ej, ja patrze - a na tym forum co chwile, wszędzie OT. ;D

no chyba że tak...ale jak na 3 osoby to chyba jakiś ub3r pr0 rootkit a nie trojan[/qupte]
Zależy jakiego skill'a mają te 3 osoby, ej. ;x

Co do samego tematu - lece w Delphi, i jestem za projektem.
Hmm..lecz z własnej autopsji wiem że takie wypady "grupowe" nigdy nie dają rady (byłem w 2 grupach, i obie padły ;) ).
Zobaczymy jak będzie teraz.
 

ian92

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2009
Posty
55
Nie skazuj od razu ich na niepowodzenie. Może wyjść, a nawet jak nie wyjdzie to przynajmniej sobie zajęcie znajdą
<


Sam bym chętnie przystał ale raczej cieńko u mnie z C++ (z Delphi lepiej ale nie na tyle by trojana kodzić). Najwyżej przypatrzę się robocie innych xD
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
no ja powiem tyle, że dla tych osób, które są zainteresowane (na serio) został tymczasowo udostępniony dział. Resztę spraw tam sobie będziecie omawiać
<

Jesli ktoś chce dołaczyć to proszę o info tutaj lub na pm
smile.gif
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Znam trochę delphi więc jeśli bam wym się przydał to pisać.

Kodzik z cpp na delphi też mogę przenieść bo podobne funkcje tylko inna składnia
<
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
Skoro powstał taki temat i to wam wypali. to czy umieścicie później kod tego trojana z objaśnieniami na forum?? w ten sposób wiele osób co zna trochę c++ będzie mogło się podszkolić... ja od dawna szukam prostego kodu keylogera w c++ ale nie znalazłem.
 
Do góry Bottom