TrojanDownoalder.Win32.Agent.j

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
Wlasnie mam z nim problem
mam Kasperskiego... i jak juz go usuwam to chwile po tym wylancza mi sie komputer a raczej pokazyje sie NIEBIESKIE tło i musze zresetowac... skanowalem skanerami online mskvir ale on to wogole go nie wykrywa ;/
i inne pliki rozniez sa zainfekowane tym samym !

1.jpg
 

loozmen

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
6
wir

no przykra sprawa.
proponuje format.
to perzewaznie pomaga.
albo odpal kompa, wejdz w msdos, zemien nazwe katalogu windows na jakąkolwiek.
tera zrób reseta i włóż płyte z windkiem, i ustaw na bootowanie z cd, po czym zainstaluj win od nowa.
aha ale moze byc lipa jak załapałes tego nowego virka co sie rozprzestrzenia przez emaile nie otwierając ich... ;/

gOoD LuCk
 

Marflo

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
84
Jak nie masz jakichs waznych danych na dysku to od razu sformatuj i po sprawie.
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
ale komputer wylacza cie sie jak go usuniesz kasperskim czy recznie ... ?!?!
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
jak usune kasperskim... znaczy on i tak zostaje... czyli nie usuwa a recznie watpie przeciez to najwazniejsze pliki windowsa
takie jak... EXPLORE.EXE SVCHOST.EXE itp
 

Dex1987

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2004
Posty
48
Originally posted by pawelloo
jak usune kasperskim... znaczy on i tak zostaje... czyli nie usuwa a recznie watpie przeciez to najwazniejsze pliki windowsa
takie jak... EXPLORE.EXE SVCHOST.EXE itp

To mi wyglada na XP
<
daj alt ctrl i del potem procesy i zobacz czy nie ma jakis podejzanych uruchomionych programow z nazwa uzytkownika obok (bo system raczej odpada, chociaz jak sa zarazone pliki systemowe ... to bida :/). Ale tez mi sie widzi format
 

NeoX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
28
Hmm, nie pamiętam, więc mogę się mylić. A próbowałeś szukać w usługach? Bo svHosT.exe to przeciesz program, który jest hostem dla usług. To może w usługach znajdziesz tego vira, a następnie tak po prostu wyłączysz podejrzaną usługę...
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Tak na marginesie jak wirusy i inne badziewia dopisuja sie do tych 'najwazniejszych' plikow windowsa, skoro one sa caly czas uzywane, a askoro sa uzywane to nie da sie ich modifikowac ??
 
Do góry Bottom