Trojany a protokół gadu-gadu

0mt0

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2010
Posty
4
Witam.

Protokół Gadu-Gadu się zmienił (wraz z wejściem wersji 8.0), przez co wiele dobrych trojanów przestało działać (choćby takich jak NastyXP i wspomagacz). Moje pytania są takie :
Czy są DOBRE trojany robione pod nowy protokół.
Czy są trojany w których nie trzeba wpisywać ip ofiary i DZIAŁAJĄ po dzień dzisiejszy.


Proszę o szybką odpowiedź i z góry Dziękuje...
 

Darus224

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2010
Posty
1
Witam. Dałanczam się do pytania i daje pytanie odnosnie tematu :) Kiedyś korzystałem z trojana o nazwie HoliGGan Trojan A i działał mi on bez problemu lecz dziś gdy zrobilem serwer i właczyłem u siebie na komputerze to mi na gg pokazało ze serwer jest dostepny lecz gdy wydawałem mu komendy np, /info to serwer nie odpowiadał.
Domyslam sie ze ten problem wynika takze z nowego GG a zarazem jego nowego protokolu czy istnieje jakis sposob aby to ominac lub jakis inny keyloger ??
Z góry dzieki za odpowiedz
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Tak problem wynika z protokołu...
Co do dobrych trojanów... (ile razy mam to powtarzać..) Jeśli interesuje Cie/Was niewykrywalny soft to zapraszam do działu zlecenia... jeśli nie.. to wystarczy skomponować odpowiednie zapytanie w Google... Myślę że od tego czasu powstało już dużo syfu...
 

0mt0

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2010
Posty
4
tiaa

Komponowałem całe sonaty zapytań i nie znalazłem nic konkretniejszego ani zadowalającego ;PP
 

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Nie pisze się "sonaty", tylko "sonety" (o ile dobrze zrozumiałem przesłanie).
Powiem szczerze, jakiś czas temu sam napisałem keyloggera, bardzo prosty o nazwie Klawisz_HCK, gdzieś udostępniłem go. Był on pisany chyba w C++ (o ile pamięć mnie nie myli, ale możliwe że w Delphi). Obsługiwał on chyba protokół 8.0, a powiem szczerze, opanowanie go w niektórych miejscach było bardzo trudne i zajeło mi to dłuugi czas, dla tego wątpię że w sieci pojawiło się bardzo dużo syfu opartego o protkół gadu-gadu.

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom