Trojany na komórki?????

szczypek-zaba

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2005
Posty
49
trojany NIE ale fajne programiki owszem
głównie do do symbianów są wirusy ale znam taki jeden na s55
chodzi o to ze gdy kolo wlaczy specjalną gre java to mu zacznie wysyłać esemesy(sam modyfikujesz treść i adresata)bez powiadomienia.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Fajnie jak by byly takie trojany wiece co jazdy by byly. Wpisujesz kolesia numer telefonu klikasz łacz i jak sie polaczy masz normalnie opcje czytaj sms, ukryj ksiazke telefoniczna, wykasuj sms i takie tam fajnie bylo by jak by coś takiego istnialo lecz niestety żyjmy rzeczywistościa... :]
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
nie znam sie na sieciach gsm ale czy jest mozliwe napisanie czegos takiego ?
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
trojany na komórki istnieja ale chyba nie sa ogolnie dostepne zrodla
lub juz skompilowane, na googlach jest wiele info o nich
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
To już jest chamstwo :evil: Jeszcze pieniądze od ludzi wyciągać, której to w większości i tak nie mają.
 

szczypek-zaba

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2005
Posty
49
nie znam sie na sieciach gsm ale czy jest mozliwe napisanie czegos takiego ?[/b]
hmmm dobre pytaie
jakby tak pomyslec to mozna zrobic cos takiego ale tylko na kmy z symbianem(tam aplikacje itp maja wiekszy dostep min. do irdy i wap.) i sterowany bylby przez wap, bluetooth lub irde
 

huberto6

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2003
Posty
25
hmmm... wirusy na komorke... Czy to mozna nazwac wirusem to nie wiem, ale mialem takie 2 kody ktore sie wysyla smsem (dzialajace na nokiach i siemensach- na nowszych nie dziala) i zawieszaja komore, gdy wchodzimy dzial w odebranych wiadomosci
smile.gif
Wtedy wiec nic nie mozna zrobic
<
: ani skasowac zadnej wiadomosci ani przeczytac. Zostaje tylko przelozenie karty SIM do innego fona na ktorym nie dziala wirus.

Kodow tych juz niestety nie mam ale jak znajde to na pewno podesle.



Mam nadzieje ze zrzumieliscie mnie :]
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
a jak byś to nazwał inaczej ? :?
na siemensa jakiegoś tam to wiem że było ale na nokie to niesłyszałem , a mozę juz nie pamiętam hmm...
 

huberto6

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2003
Posty
25
smile.gif


Na nokie bylo chyba cos takiego, ze w tresci smsa po odstepie wpisywalo sie 4 albo 5 zer. Czyli wiadomość powinna wygladac jak cos takiego:

0000
lub
00000

Jak chcecie to pokombinujcie i sprobujcie w ten sposob.


Co do Siemensow to tez dokladnie nie pamietam
smile.gif
ale bylo cos podobnego do tego:
"%English"



heh... od razu mowie ze moga to byc zle, przekrecone kody poniewaz pisalem to z pamieci bo tych kodow juz nie mam :]
 

Bios666

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
63
O trojanach nie słyszałem ale na symbiony szło by coś takiego napisać jest to oprogramowanie które posiada ogromne możliwości! Sterowanie bluetooth i irdom odpada ponieważ bluthtooth ma zasięgo do 10m a irda do 10cm! Zostaje wap ale jeżeli ktoś ma wyłączony gprs to nici z tego! takie coś może byc b. pracochłone i może się okazać bez użyteczne! Ale ja kiedyś miałęm Nokie 3310 z nowym softem i tam mogłem wysyłać virusa była taka opcja działa tylko na starszych nokiach! Wysyłała sms a który podczas odczytywania wyłanczał komóre czyli nie szło jej usunąć a więc wysyłają ich z 30 virów telefon zapełniony .Telefon do czyszczenia czyli utrata wszystkich danych i dycha lub dwie w plecy!
 
Do góry Bottom