Trudne początki

sebo5550

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2008
Posty
1
Więc tak mieszkam na wsi i miał być internet... Czekałem dosyć długo lecz nie wypaliło. Facet przyjechał przeprosił i powiedział że nie wypali. Założyłem internet orange (masakra wolniej sie nie da) Po miesiącu okazało się ze jednak zakłada internet ten facet. Ja mam umowę jeszcze około roku więc nie rozwiąże umowy. Z tego co wiem jest tak w mojej miejscowości stoi antena 3 km dalej także. Jeden kolega ma więc sie dowiem jaka kart sieciowa jest potrzebna... mieszkam około 250-350 metrów kilka krzaczków ale widać antene więc jaka mam antenę wybrać i co do tego jestem kompletnie zielony. Szybko pojmę co do czego bo w sprawach informatyki jestem niezły ale nie internetu. Wiem że każdy użytkownik ma swój login i hasło.... Napiszcie co i jak... Podajcie linki jak co zrobić jaki system jakie programy i jaką antenę wybrać(250-300 metrów ale nie jest taka za dobra przejrzystość) karte sieciową kupie taka jak kolega ma... Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc...


Edit; tp-link 11b/g Wireless Adapter taką karte ma kolega ale nie wiem czy ona będzie współpracowała z tymi programami do wardrivingu
 
Do góry Bottom