Tunel VPN

mortogram

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
3
Mam do was pytanie a mianowicie czy znacie jakies rosyjskie hostingi plikow ? Przez sytuacje jaka jest teraz w Polsce przez ACTA jestem zmuszony sie zabezpieczyc sie tunelem VPN do serwera rosyjskiego czy to dobre rozwiazanie i czy znacie moze takowe serwery moga byc platne no ale bez przesady :p
 

aksumen212

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2012
Posty
8
Nie znam żadnych rosyjskich hostingów plików, poszukaj w Google. Dlaczego akurat do serwera rosyjskiego? CyberGhost VPN i ściągasz z każdego kraju. Serwery VPN są płatne, bynajmniej ja nie znalazłem jeszcze darmowego...
 

mortogram

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
3
Rosyjski dlatego ze tam nie bedzie ACTA a w polsce dostawca internetu bedzie zmuszony zglosic lamanie praw autorskich :) a co do tych serwerow nie wystarczy zwykly serwer z miejscem na dane ? tak czytalem i chyba wystarczy go skonfigurowac odpowiednio .W google szukalem ale nie znalazlem nic ciekawego ...
 

harbinger

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2012
Posty
91
Tobie chyba w takim razie bardziej potrzebny jest jakiś VPS, żeby potem na nim postawić sobie VPN.. sam "hosting plików" jak Ty to nazywasz nie wystarczy, bo do Twojej dyspozycji będzie najwyżej konto z dostępem do jakiejś bazy SQL, skryptów PHP i połączenia FTP.. a to zwyczajnie nie wystarczy, żeby się w 100% przetunelować
 
Do góry Bottom