turbo pascal

bobi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2003
Posty
114
Czy sa jakies wyrazne roznice miedzy tp5 a 7 mam fajny kurs do 5 ale nie wiem czy bedzie przydatny!!!??
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Odpowiedz brzmi: napewno bedzie przydatny. Mam ksiazke o Pascalu i w niej sa opisane roznice pomiedzy poszczegolnymi wersjami, tylko szkoda ze sa porozucane i poskladanie ich w jedna calosc bedzie troche trwalo
<

Jezeli chcesz moge wybrac ci i wyslac na mejla gg lub co tam chcesz niektore z tych roznic.
A co do twojego kursu jezeli bys byl tak mily moglbys mi go podzucic na adresik: [email protected] ???
 

bobi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2003
Posty
114
To nie bedzie proste wrecz jest to niemozliwe niestety.
Wyobrascie sobie przemogłem sie i poszedłem do biblioteki (tak to prawda).
Na pierwsze wejscie odzucił mnie swąd starych książek (świetne zabezpieczenie :wink: ) ale co tam ras się żyje wchodze a tu..........
szalona biblitekarka(standardowo okulary i wiek ok 50-60) ktora nie
widziała zywej duszy od osmiu godzin.
Udało się doszedłem do upragnionego działu informatyki.
smile.gif

A tu czekały na mnie 4 książki(opis zxspectrum itd.) no i kurs programowania w tp5.5 (swoja droga solidna starsza ksiazka) no ale nie wiem czy sa jakies wyrazne roznice w komendach .
Mam nadzieje ze sie usmialiscie
<

Szyms juz wysyłam sory za zwłoke.
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
powiem ci, że z tego co wiem (ale mogę nie wiedzieć) to w komendach nie ma prawie żadnych różnic, przynajmniej tak mi powiedział kolega, ja osobiście tp7 mam dopiero od wczoraj więc sam z włąsnych doświadczeń ci nie powiem, ale tp się uczyłem z książki "Turbo Pascal 7.0" a wszystko ćwiczyłem na 5, więc chyba nie ma dużych różnic.
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Napewno nie bedziesz mial klopotow z przejscia z TP 5.5 na TP 7.0
Zasadniczo nie ma az tak razacych roznic w obydwu wersjach, skladnia jezyka pozostala taka sama, wiec nie ma po co zawracac sobie glowy.
 
Do góry Bottom