Tworzenie strony internetowej?

Teo93

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2008
Posty
12
Witam!
Czy znacie jakiś dobry program do tworzenia strony www.?
I najlepiej żeby był po polsku i jakbyście mogli to żeby była do niego instrukcja jak stworzyć stronę.
Będzie to mój pierwszy raz i chciałbym aby ta strona wyglądała b. dobrze.
Z góry dzięki i pozdro dla all.
<
<
<
 

counter

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2008
Posty
3
ja pisałem w notatniku(HTML) i nawet spoko wyszło. oczywiście 6 dostałem niechwaląc sie.
jak by co to moge ci pomóc wystarczy że napiszesz.
<
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Gorąco polecam zaczynanie od nauki pisania w notatniku tudziesz lepszych odmianach notatnika. Piszac samemu znamy kod źródłowy i wiemy co gdzie zmienić wrazie potrzeby i niemusimy sie doszukiwać w kodzie. Z czasem wejdziemy do takiej wprawy że błyskawicznie będziemy tworzyć strony.

Ktoś kto uważa się za znawce HTML-a używajac edytorow graficznych (WYSIWIG) np. FrontPage, Ms Word no to są śmieszni... Nie muszę pisać dlaczego
<


Ucz się, ucz HTML-a w notatniku.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
albo sciagnij sobie wersje notatnik z kolorowaniem składni
 

dadexix

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2008
Posty
8
A ja polecam nie tylko HTML ale odrazu(w parze) PHP(bo proste, zrozumiałe na początek)

Oczywiście Notepad++ do tego
smile.gif
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
autorowi nie chodziło o język na pewno. wydaje mi się też że chodziło o budowanie strony na zasadzie "zamku z Lego" więc jakiś program WYSIWYG np NVU (czy jak mu taam xD)
 

cephei

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
33
w sumie to nie ważne gdzie , ale ważne abyś się nauczył HTML'a i CSS'a....notatnik jest nie za bardzo...owszem da się robić, ale po co tracić czas...edytory ułatwiają sprawę...to nie jest tak że amatorzy robia na edytorach...to właśnie jest profesjonalizm....kożystam aby sobie ułatwić ...wpisuję już dwie litery, a edytor sam podpowiada, daje wybór (lista rozwijana), lub fajnie zakańcza....sprawdza poprawność...słowem wszystko...edytory typu wysywig dobre ale i tak kod trzeba znać...nie ma produktów doskonałych i jak się coś rozjedzie to trzeba poprawić, a skąd masz wiedzieć gdzie jak nie znasz kodu....wysywig jest dobry przy ustawianiu gdzie co ma leżeć np. tabelki, divy, jpg...ale kod i tak trzeba znać do poprawek...co do tego jaki edytor najlepszy? zdaje mi się żę Visual web Developer...jest wersja free Express Edition i to jest za darmo, ogromna funkcjonalność taka prawie jak płatna i do tego nawet do użytku komercyjnego...i kto tu mówi że microsoft zły?
smile.gif
...używam tego od lat paru i powiem że to już nie to co debilny front page....Visual Web jest świetny...polecam
 
Do góry Bottom