Tylko Lokalnie...

howling_mad

Użytkownik
Dołączył
Marzec 28, 2009
Posty
11
Witam złamałem 2 hasła to pewnych sieci w moim zasięgu jednak pomimo tego , że łącze się z siecią to i tak nie mam neta... O co chodzi mozna cos na to poradzic ?? Mój system to Vista HP 32
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Odpowiedz sobie na to pytanie - czy sieć WiFI to łącze z internetem? Czy nie moze to być po prostu wewnętrzna sieć? A moze w tych sieciach jest dostęp do internetu, ale udostepniany przez maszyne, która akurat jest wyłączona?
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
oraz ewentualnie inne nazwy grup roboczych
<
 

howling_mad

Użytkownik
Dołączył
Marzec 28, 2009
Posty
11
Co do tego, że w tej sieci jest internet to jestem raczej tego pewny, bo kto sieć lokalną nazwie neostrada, co do drugiej opcji to łączyłem się z siecią kiedy ktoś był do niej podpięty, a co te grupy robocze musze sprawdzić
smile.gif
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
przy udostępnieniu neo może mieć. w każdym razie u mnie miała.
 

sokimicro

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2009
Posty
26
neo zazwyczaj ida po macach i jeszcze uwierzytelnianie maja wiec raczej samo wep nie wystarczy
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Livebox neostrady ma filtrację mac'ów, Łączyłem się u kumpla. Najlepiej ustaw sobie taki mac, jak jakaś osoba która jest podłączona do tej sieci.
 

sokimicro

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2009
Posty
26
The zapomniales tylko dodac zeby robil to jak ososba ktora korzysta z tej sieci jest odlaczona bo router moze miec problemy a po drogie tak na marginesie oczywiscie pamietaj ze neo moze ustawic range ip wiec lepiej chwile sie pobaw w skanowanie ;D
 
Do góry Bottom