ukradziona domena + zmiana delegacjii + usunięcie e mail z bazy operatora domen

active

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2013
Posty
1
Witam , powiem szczerze na hackingu się nie znam ale trafiłem na te oto forum , postanowiłem zapytać w tym dziale , wczoraj skradziono mi domenę i to dosłownie ktoś w jakiś sposób wykradł login i hasło do operatora domen , międzynarodowy onlydomains , koło 17stej nie działało logowanie żadnemu użytkownikowi ( wiem to bo pytałem parunastu osób które używają tego samego operatora )koło 18stej dostałem maila że hasło zostało zmienione , koło 22 zamiast mojego serwisu wyświetliła się strona http://whois.domaintools.com/sheude.ru , - oczywiście mowa o sheude.ru ale dałem link z whois , jeśli chodzi o odzyskanie hasła jest ono nie możliwe ktoś zmienił maila do odzyskiwania , wysłałem już stosowne pisma do operatora domen w związku z tymczasowym zablokowaniem domeny oraz prośbą o nowe hasło , mam do was więc prośbę i pytanie , kiedy w końcu doczekam się odpowiedzi od operatora domen , pewnie w weekend nie pracują jaki macie pomysł by zepsuć życie rosyjskiej stronie *****graficznej która ukradła mi domenę , liczę na każdą pomoc ponieważ sytuacja gdy rosyjski serwis wcina się w sprawy Polskiego jest nie do zaakceptowania .
 
Do góry Bottom