Ukrycie

adek204

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2012
Posty
49
Jak najbardziej ukryć plik?? ( chodzi mi aby się pomnożył np. 10x. i popodpinał pod różne programy czy pliki)
Oraz uruchamiał wraz ze startem systemu
Poda mi ktoś kod do logowania klawiatury chodzi mi o logi z klawiatury (ruchy)
Wraz z podpiętym serwerem (konfiguruje sam:))

Posiadam FTP oraz wszystko co potrzebne tylko nie potrafię ogarnąć tej klawiatury oraz podpinania pliku pod obraz np. mapę bitową.

Jak ktoś mnie oświeci będę wdzięczny.
 
Ostatnia edycja:

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Do autostartu programu zwykle używa się rejestru - tzn wpisu do klucz bodajże HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURRENT_VERSION/RUN.

Co do łączenia plików w jeden poczytaj o binderach. Możesz też użyć zwykłego WinRAR'a i stworzyć archiwum SFX z odpowiednimi komentarzami a następnie zmienić ikonę archiwum za pomocą np. Hacker Resources.
 

adek204

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2012
Posty
49
A co z tym czytaniem klawiatury?? Ktoś podeśle kod lub link do trojana? Ja już sobie wyodrębnię kod
 

adek204

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2012
Posty
49
Help. pilne najbardziej zależy mi na logach z klawy i na wysyłaniu na FTP lub e-maila....może być nawet trochę tańszy sposób że dana osoba musi wejść na stronę
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Jaki język programowania? Do logowania klawiszy możesz użyć SetWindowsHookEx() (to jest WinAPI).
 

roller

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2012
Posty
24
Podaj nazwę keyloggera oraz wstaw screena jego lub chociaż jak wygląda jego okno konfiguracyjne.
 
Do góry Bottom