ukrywanie keyloggera, czytaj

Pytaczszukacz

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2003
Posty
4
mam taki programik family key logger. (v.2.40) jest nawet ciekawy. Mozna go ustawic zeby sie wlaczal ukryty itd, 100% dyskrecji
<
Tylko on pokazuje sie z liscie "dodaj usun prg", czy jest taka mozliwosc zeby np. zmienic w rejestrze zeby nie pokazywal tego prg. na liscie?? Ten prg. niestety nie wysyla na maila, ale bardzo ladnie pokazuje GDZIE zostal wprowadzony text-do jakiego prg. kiedy o ktorej itd. Zeby szpiegowac innych userow 1 kompa jest dobry. Pozdrowienia
 

Solari

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2003
Posty
97
z tego co wiem to isnieje keylogger ktory po zadaniu odpowiedniej kombinacji klawiszy staje sie niewidoczny..

Nazywa sie: PERFECT KEYLOGGER

Z tego co słyszałem jest on niewidoczny na liście "dodaj usuś programy" a nie tez nie widać go w procesach... czyli po naciśnięciu ctrl+alt+del

Fajne cudo
smile.gif


Pozdrawiam!
 

Batman

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2003
Posty
10
Ej oczywiście jesli bede chciał komuś wysłać keylogera to moge go zbindować z jakims plikiem zeby było łatwiej ( np : jakiś screen ) ??
 

xXx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2003
Posty
105
A co do tego ze pokazuje sie na liscie dodaj usun programy to zaden klopot istnieje duzo progow tzw cleanerow ktore z latwoscia usuwaja wybrana pozycje z listy dodaj usun programy Proste i pieknenp beclean Usuwa tylko pozycje z ww listy nie naruszajac zainstalowanych plikow Innym sposobem usuniecia tej pozycji z listy jest wejscie do regedita i tam sa wszystkie pozycje zapisane w liscie "dodaj usun programy";-)
 
G

Guest

Gość
Hm był bym wdzieczny za podanie namiarów do programu BECLEN. Szukałem go na google ale nic nie znalazłem poza jednym nie aktulanym linkiem
//nieaktywny link

Wieć jeśli ktoś wie skad mozna zassać ten progz bedę wdziećzny za informacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom