unikniecie zablokowania na gg

bruce willys

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2005
Posty
6
Witam. opisze moj problem. mam syfix`a2.0 Gościa którego flooduje (juz dłuższy czas) za każym razem blokuje moje nowo założone konto. wiecie o co mi chodzi. pytanie brzmi: czy macie jakieś sposoby na uniekniecie zablokowania?(juz nie chce zakladać 10 konta na gg)
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :-D
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by bruce willys
Masz na mysli jakiegos trojana. a czy zablokowane numery sa zapisywane na serwerach GG czy u ofiary?
Zablokowane numery pojawiaja sie u tej osoby która blokowała i tylko u niej.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
W kontaktach użytkownika, a na myśli miałem to że jeśli chcesz się zabezpieczyć to tylko i wyłącznie u ofiary, inaczej się nie uchronisz

PS Zmień ten podpis, tutaj bywają 12 latki :)D)
 

bruce willys

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2005
Posty
6
OK jestem w kontektach uzytkownika u ofiary, ale nie mam pojęcia jak mam sie zabazpieczyć przed blokowaniem.
FDJ >> nie masz racji.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by bruce willys
OK jestem w kontektach uzytkownika u ofiary, ale nie mam pojęcia jak mam sie zabazpieczyć przed blokowaniem.
FDJ >> nie masz racji.

Dlaczego ?? Byłem zablokowany u kolzeżanki ,a przeinstalowaniu GG nie miala listy zablokowanych.
 

bruce willys

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2005
Posty
6
Np: wchodze na konto gg jakiejś ofiary. patrze na liste zablokowanych i widze ze juz tam są jakieś numery. to znaczy ze lista zablokaowanych musi być zapisana na serwerach.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by bruce willys
Np: wchodze na konto gg jakiejś ofiary. patrze na liste zablokowanych i widze ze juz tam są jakieś numery. to znaczy ze lista zablokaowanych musi być zapisana na serwerach.
DFJ MA racje

lista zablokowanych jest tylko na komputerze osoby, czyli jesli bedzie miec formata lista osob zablokowanych bedzie pusta *_* chyba ze sie wiele zminilo
<

zawsze dotychczas bylo tak jak mowi FDJ
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by NiuNio+--><div class='quotetop'>CYTAT(NiuNio)</div>
<!--QuoteBegin-bruce willys
Np: wchodze na konto gg jakiejś ofiary. patrze na liste zablokowanych i widze ze juz tam są jakieś numery. to znaczy ze lista zablokaowanych musi być zapisana na serwerach.
DFJ MA racje

lista zablokowanych jest tylko na komputerze osoby, czyli jesli bedzie miec formata lista osob zablokowanych bedzie pusta *_* chyba ze sie wiele zminilo
<

zawsze dotychczas bylo tak jak mowi FDJ[/b]

Dzieki za tę litrówke
 
Do góry Bottom