Uninstall LINUX

Pic

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2007
Posty
21
przeformatuj calego pieca
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ja ostatnio wlasnie wywalilem partycje ale przeciez zostaja wpisy w MBR i trzeba potem je usunac np tak bootojesz z plytki z windowsem konsole odzyskiwania w iam piszesz map
i potem fixmbr i po spacji ten dysk gdzie masz windowsa np jest napisane po poleceniu map
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
wywalilem partcje patritition magic i utworzylem nowa windowsowa bo to byl taki na probe
linux i potem po restarcie pokazuje mi sie error 5 i ze nie moze sie uruchomic
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Faktycznie trzeba MBR wywalic, bo tam GRUB/LILO sie instaluje.... (Nie robiłem jeszcze tego)
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
to moze ktos w koncu napisze jak pokolei usunac. Usunalem partycje aler został GRUB, musze go usunac ale jak?
 
M

maciek_

Gość
Wkładasz płytke z Windowsem, odpalasz konsole odzyskiwania, a następnie wpisujesz polecenie: FIXMBR, potwierdzasz, reboot. Done.
smile.gif
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
a jak ktos niema plyty windowsa to mozna z lubuntu?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
mozna np z linux cd. a zalezy czy masz w ubuntu cos na podobe konsolki odzyskiwania

[ Dodano: 05-05-2007, 14:15 ]
Originally posted by m4c13x
Wkładasz płytke z Windowsem, odpalasz konsole odzyskiwania, a następnie wpisujesz polecenie: FIXMBR, potwierdzasz, reboot. Done.
smile.gif

a to juz mowilem
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Manriva install cd ma coś takiego jak restore windows bootloader. Możesz spróbować. Inne dystrybucje mają szansę też mieć coś takiego w menu experckim na cd instalacyjnym.
 
Do góry Bottom