Ustawienia AP Wistron CA8-4 PRO

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Witam
Zakupiłem taki router ale nie wiem jak go ustawić , bo on nie ma funkcji klonowania macka a bez tego serwer nie dopuści mnie do sieci .
Słyszałem że można tak zrobić że adres tego routera będzie wogule nie widoczny tak żeby działał na takiej zasadzie że tylko przepływają przez niego dane jak przez kabel a widoczny dopiero jest adres mojego komputera czy ewentualnie drugiego routera który stawiam za nim i który posiada już taką funkcję klonowania .
ten router nie ma zbyt wielu ustawien ale jak narazie nie udało mi się tak zrobić żeby działał , może się nei da tego tak zrobić jak ja to sobie wyobrażam
ale może się da tylko trzeba trochę więcej wiedzy posiadać na ten temat .
Tutaj jest opis tego routera : http://www.atel.com.pl/produkt.php?hash=05451&pro=5

Może ktoś się lepiej zna na tym jak to zrobić to proszę o jakieś informacje .
Pozdrawiam .
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
A czy niemozesz poprostu zadzwonic (lub wysłać e-maila) do operatora i podac mu adres fizyczny rutera?

Jesli ruter nie posiada mozliwosci zmiany maca,to chyba tylko zmiana firmware zostaje.
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Czyli że co , nie da się tak zrobić żeby ten AP był zupełnie przezroczysty i żeby sygnał odbierany był dopiero w stojącym jako następny z kolei routerze ??
Wydaje mi się że gdzieś takie rozwiązanie widziałem ale może ten AP tego też nie obsługuje .
No w takim razie trzeba będzie wymienić na inny.
 
Do góry Bottom