Usuwane posty forum... O co chodzi ?:|

Rapomsto

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 18, 2005
Posty
18
Witam !!! Wchodze na forum a tu wyskakuje mi ze nieprzeczytalem ostatnich 100 postów i ze usuwa iles tam... to ok czytam wszystkie a tu potem dalej to samo.. juz mnie troche trafia... ;/;/ PLZ help
smile.gif
:glupek2:
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by Rapomsto
Witam !!! Wchodze na forum a tu wyskakuje mi ze nieprzeczytalem ostatnich 100 postów i ze usuwa iles tam... to ok czytam wszystkie a tu potem dalej to samo.. juz mnie troche trafia... ;/;/ PLZ help
smile.gif
:glupek2:

A to jest normalne. Jak się rzadko wchodzi na forum to zbiera sie masa nieprzeczytanych wiadomości i żeby Cie nie zamęczać np ze masz zkoniecznie przeczytać 256 listów, to system zostawia ci z ostanich 3 dni i nie wiecej niż 100.

Jeśłi Ci to "trafia", to wchodz cześciej na forum. A jak nie czytasz wszystkich to poodznaczaj je jako czytane. Jest taki specjalny link na stronie "Oznacz jako przeczytane" i to wszystko

Pozdrawiam
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
E tam wystarczy wziąc "Pokaz wiadomosci od ostatniej wizyty" i mamy posty z przed 5 dni xD. Moim zdaniem to bez sensu a dodatkowo wprowadza wnerwiajacą informację. Ale to tylko moje zdanie..
 
Do góry Bottom