uszkodzony plik system. Prosze o pomoc

konrad666

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2004
Posty
3
Witam mam taki oto problem:
Na kompie u znajomej jest xp professional i uszkodził się plik System ( jest on domyślnie w c:windowssystem32configsystem) próbowałem odzyskac go z konsoli ale nie wiem gdzie szukać tego pliku na płycie windozy. nie moge zrobic formata bo są tam ważne dokumenty, nie mogę równieź wejśc do jej dokumentów podłączając jej dysk do mojego bo jest założone hasło. Jeśli ktoś wie coi należy zrobic to prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by konrad666
Witam mam taki oto problem:
Na kompie u znajomej jest xp professional i uszkodził się plik System ( jest on domyślnie w c:windowssystem32configsystem) próbowałem odzyskac go z konsoli ale nie wiem gdzie szukać tego pliku na płycie windozy. nie moge zrobic formata bo są tam ważne dokumenty, nie mogę równieź wejśc do jej dokumentów podłączając jej dysk do mojego bo jest założone hasło. Jeśli ktoś wie coi należy zrobic to prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję
Zainstaluj knoppixa i skopiuj plik C:WINDOWSsystem32configsam na dyskietke potem u siebie go skopiuj na dysk i rozszyfruj programem lc5 lub lc4. Mozesz tez uzyc progrmau pwsex (nie sugeruj sie nazwa
<
). No jak juz rozszyfrujesz to bedziesz mial hasla do userow wszystkich...
 

konrad666

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2004
Posty
3
ja hasło znam potrzebuje tylko uruchomic system. jak podłaczam jej dysk pod swój i chce odpalić dokumenty pojawia sie komunikat odmowa dostępu, może to da sie jakoś minąć??
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by konrad666
ja hasło znam potrzebuje tylko uruchomic system. jak podłaczam jej dysk pod swój i chce odpalić dokumenty pojawia sie komunikat odmowa dostępu, może to da sie jakoś minąć??
Trzeba miec konto administratora a nie konto z ograniczeniami dlaego zrob tak jak Ci mowilem
<
.
 
Do góry Bottom