UWAGA OSZUŚCI!!

Status
Zamknięty.

DarkStoorM

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
11
Witam wszystkich administratorów HCP!!

Chciałem was poinformować, o oszustach zarejestrowanych na waszym forum, próbujących uzyskać keyloggery. Piszą o nim przeważnie, że chcą zobaczyć po pisze ich siostra/brat na GG itp., itd., a w rzeczywistości potrzebują keyloggera do "hackowania" kont w grze Tibia.
Siedząc dziś na stronie youtube.com, znalazłem przynajmniej filmik o keyloggerze z waszej strony ( jeden z użytkowników youtube.com posiada taki sam login jak ja na waszym forum, podszywa sie pode mnie i próbuje oczernić moje imię). Proponuję więc, kiedy którykolwiek z użytkowników HCP poprosi o keyloggera lub coś w tym stylu, o usuwanie jego konta, a co za tym idzie, jego posta.


Dziękuję za przeczytanie i proszę o wyrażanie swoich opinii w tym poście i PROSZĘ nie usuwać tego posta.
A ten filmik jest pod tym adresem:
http://youtube.com/watch?v=GCITA23j6-0

A oto filmik tego, co się pode mnie podszywa: -.-"
http://youtube.com/watch?v=TtT2UP7hZo0

A tu dla tych, co nie chce im się oglądać filmu ;]:
http://img218.imageshack.us/my.php?image=26912480il6.png
Tutaj widocznie autor pozmieniał nazwy plików. BTW: nie ma takiego pliku Confidenta jak Setup.exe, Abra_Keylogger.exe i Keylogger_A+.exe

i drugi:
http://img216.imageshack.us/my.php?image=17933884sv9.png
Normalne okienko z Confident_A+ Stealth Keylogger'a tylko, że zakryta prawdziwa nazwa przez HyperCama
<
 

likoms

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
126
Bynajmniej reklamuje nasze forum i będzie więcej lamerskich tematów ale to nic. Wkońcu od czego są modowie , dzieki który na forum jest porządek.

ale fajny filmik dla frajerow ;] ;] tutaj
 

DarkStoorM

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
11
Po pierwsze, nie wiem czy nie zauważyłeś, ale ten keylogger jest modyfikowany i to JEST naruszenie praw autorskich...
Wystarczy zobaczyć ten filmik z tym Keyloggiem.

Autor tego filmiku przywłaszczył sobie tego keyloggera jako własne dzieło i dał własną nazwe.
Tak nie można!
 

Murtagh3

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2008
Posty
3
Żal dla tego Abry, bo myśli że jest kimś bo po prostu sobie przywłaszczył program. Wg mnie powinna być większa ochrona tych trojanów, aby tego typu ludzie nie mogli nawet o nich pomarzyć. Ale to moje zdanie
smile.gif
 

DarkStoorM

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
11
Oczywiście wyrazy uznania i szacunku dla AstrX'a za stworzenie miodzio keyloggera, ale i tak myślę, że kiedyś się wezmą za tego co naruszył prawa autorskie stwórcy "Confidenta"=]
Tak nie może być :nonono:

Chciałem zgłosić ten filmik jako naruszanie praw autorskich ale jest tylko opcja: zgłoś naruszenie moich praw autorskich, więc nie zgłosiłem tego filmiku. Nalegam, aby stwórca Keylogga zgłosił ten film.
Może to by coś dało ;]
Pozdrawiam.
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
Originally posted by astRX
Po deszyfrowaniu stringów z binarek z paczki wyszło:
[email protected]
[email protected]

Jeśli ktoś stracił jakiekolwiek dane po uruchomieniu tych binarek proszę o PM wraz z nazwą komputera
Mistrzu , pytanko mam do Ciebie , jak sie odinstalowuje tego keyllogera . ale tak zdalnie
np : przypuśćmy że mam u kogoś zainstalowanego wspomagacza , przy pomocy wspomagacza podesłałem mu keyllogera , ale przez pomyłkę wysłałem mu nie tego co trzeba bo ustawiłem wysyłanie loggów co godzine osobie która bardzo mało pisze a wogule komputera nie wyłącza i spamuje mi poczte pustymi mailami
jak teraz przy pomocy wspomagacza usunąć keyllogera nie uszkadzając mu całego systemu ????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Będe wdzięczny za odpowiedź
 

DarkStoorM

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
11
Ehem.. czyżbyście pomylili tematy? ;p
astRX jakbyś mógł, zgłoś ten filmik za naruszenie twoich praw autorskich. :eek:laboga:
 

Raider_

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2008
Posty
19
DarkStoorM, no okej... ale po co tak na to agreswynie reagowac?
Dlaczego koles na youtobie mial taki nick jak ty?
Hm... Nie rozumiem, tibia jest dla frajerów wiec niech sobie graja z tymi keylogerami...
....Równie dobrze mozesz isc do sklepu kupic nóz i wbić komuś w plecy...to od "ciebie" zalezy w jaki sposób go urzyjesz (noz jak i keylogger)
To takie moje skromne zdanie na ten temat :yes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom