uwagi

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
tez mialem taki problem... jak mi sie wydaje ostatnio wprowadzili "powod" i mozna sie dowiedziec dlaczego usunieto temat. Ale na poczatku tez mialem jakies dziwne sytuacje... np zalozylem jakis watek i rozmowa sie toczyla zwyczajnie i nagle jakis mod usunal temat o_O dopiero musialem prosic D0hana o przywrocenie z kosza... co prawda nie powiedzial mi kto usunal i dlaczego ale przywrocil. Sprobuj zagadac do jakiegos moda ktory bral udzial w tej dyskusji... jezeli natomiast usuniety zostal "odrazu" to moze lamal regulamin albo byl wyjatkowo glupi (hipoteza)
pozdrawiam
 

bossman_007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2006
Posty
47
Nie wiem ale chyba głupiego tematu nie miałem, chciałem tylko dowiedzieć się jakie mam hasło i dałem hasha. Pisałem jeszcze jak złamać hasło w antywirze kaspersky. Ciągle mi go usuwano chyba z 5 razy nie wiem dokładnie. Prosiłem żeby tylko napisali że nic nie można zrobić o wtedy usunąć, ale ich można prosić.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Strona będzie działać gdy Achates ją zrobi.
Za 5 identycznych tematów chętnie już bym warna wlepił, skoro temat został usunięty to znaczy że stał się niewartościowy (offtop?), był bezsensowny a może i odpowiedź jest na forum.
Nie wiem - wróżką nie jestem.
A kto i dlaczego wywala tematy nie jestem w stanie się dowiedzieć.
 

bossman_007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2006
Posty
47
No właśnie bezsensowny, a ja chciałem żebyście napisali dlaczego usuwacie go nierozumię jak może to być bezsensowne "Jak złamać hasło w antywirze kaspersky" taki miałem post i prosiłem, że jak jest z nim coś nie tak to żeby tam napisać albo że się nie da i wtedy go usunąć a nie usuwać bez powodu.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Originally posted by bossman_007
"Jak złamać hasło w antywirze kaspersky" taki miałem post.
no to wszystko wyjasnia. Chcesz miec Kasperskiego? to kup - licencja na jeden rok - 126.00zł netto
to forum nie jest warezowe, bylo to mowione setki razy i nie dziw sie ze usunieto temat
dziwie sie tylko, ze jeszcze nie masz ostrzezenia jak zakladales 5 razy ten sam temat (albo miales farta bo za kazdym razem inny modek usuwal albo mial dobre serce)
pozdrawiam
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by bossman_007
Widzę, że na moje wszystkie posty tak odpowiadacie. Dlaczego je usuwacie?? Napiszcie wprost.

Dlatego ze nie czytales regulaminu
smile.gif
 

bossman_007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2006
Posty
47
Macie oczy a nie czytacie, ja chcę złamać hasło do kasperskiego, a nie wprowadzać fałszywy kod licencyjny. Tak to trudno zrozumieć. FDJ zablokowałem mi ten post z hasem a ja właśnie próbowałem złamać ten hash. Hasło mi wyskoczyło tylko nie całe bo były kropki. Więc jeśli mógłbyś to proszę odblokuj mi ten post. Jeszcze jedno nie wiem kiedy następnym razem odpowiem jak napiszecie, bo coś nie chce mi się tutaj zalogować wyrzuca mnie nie wiem czemu. Pisze, że jestem zalogowany, a mimo to nie mogę odpowiadać, ani nic napisać.
 

bossman_007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2006
Posty
47
powiem krótko.
1. Hasło do kasperskiego chcę złamać w domu.
2. Jest forum Hasła, skanery IP i jak tam wszyscy proszą jak złamać hasło np. do konta admina to wtedy nie wypominacie im tego że to jest nielegalne. Np. do konta admina bo napewno są posty żeby złamać hasła do czego innego.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by bossman_007
powiem krótko.
1. Hasło do kasperskiego chcę złamać w domu.
2. Jest forum Hasła, skanery IP i jak tam wszyscy proszą jak złamać hasło np. do konta admina to wtedy nie wypominacie im tego że to jest nielegalne. Np. do konta admina bo napewno są posty żeby złamać hasła do czego innego.
Tylko napisanie tutoriala (cel edukacyjny) jak złamać hasło np: Admina (może zapomniałeś hasła, lub ktoś zapominał i chcesz mu pomóc).To nic nie kradniesz.
A podając seriala/cracka/link_warezy programu KOMERCYJNEGO/PŁATNEGO to już małe przestępstwo.I tak myśle że byś to na GoGelkach znalazł...
Posiadanie strony warezy to też jest przestępstwo a nawet umieszczanie plików (niektórych) w P2P to przestępstwo z prawnego punktu widzenia...
A może taki temat już istniał, albo znalezienie "łamania hasła w kas." jest banalne...
A może regulamin łamiesz...
hmm...
 

bossman_007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2006
Posty
47
Ale chciażbym łamał ten regulamin to przecież ja to tylko w domu robie hasło chcę złamać bo brat mi poblokował.
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
To poszukaj troche sam pokombinuj a nie czekasz aż ktoś Ci poda gotowe hasło. Zycie to nie(je)bajka "life is brutal". Ja też miałęm problem z pewną rzeczą i dotąd szukałem aż znalzałem"szukajcie a znajdziecie".
 

bossman_007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2006
Posty
47
Mi teraz nie chodzi o ten hash. Chcę widzieć tylko czy można złamać to głupie hasło w kasperskim i możliwie jak to zrobić szukałem w googlach coś na ten temat ale nic nie znalazłem. Właśnie dlatego napisałem później tutaj gdyby to było takie proste to sam bym na to wpadł. W końcu od czego to forum jest.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
=========================================================
Kaspersky Anti-Virus 6.0 / Kaspersky Internet Security 6.0
=========================================================

Zapomniałem hasła do programu Kaspersky Anti-Virus 6.0 / Kaspersky Internet Security 6.0. Co powinienem zrobić?

Programy Kaspersky Anti-Virus 6.0 oraz Kaspersky Internet Security 6.0 umożliwiają na zdefiniowanie hasła chroniącego dostępu do ustawień. Jeżeli zapomniałeś hasła, zmiana ustawień programu będzie niemożliwa. Aby wyłączyć ochronę hasłem wykonaj następujące czynności:

* uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym
* przejdź do folderu, w którym zainstalowany jest program Kaspersky Anti-Virus 6.0 lub Kaspersky Internet Security 6.0. Domyślnie jest to:

Kaspersky Anti-Virus 6.0: C:program FilesKaspersky LabKaspersky Anti-Virus 6.0

Kaspersky Internet Security 6.0: C:program FilesKaspersky LabKaspersky Internet Security 6.0

* zmień nazwę pliku avp.exe (np. na temp.exe)
password1.jpg



* uruchom ponownie komputer
* uruchom zmieniony plik
* otwórz główne okno programu Kaspersky Anti-Virus 6.0 / Kaspersky Internet Security 6.0
* z sekcji Usługi wybierz Ustawienia
password2.jpg


* usuń zaznaczenie z opcji Włącz ochronę aplikacji oraz Włącz ochronę hasłem.
* zastosuj zmiany
password3.jpg



* Zakończ działanie programu Kaspersky Anti-Virus 6.0 / Kaspersky Internet Security 6.0 (kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie programu znajdującej się na pasku zadań i z menu, które zostanie wyświetlone na ekranie wybierz polecenie Zakończ)
* przejdź do folderu, w którym zainstalowany jest program Kaspersky Anti-Virus 6.0 lub Kaspersky Internet Security 6.0
* przywróć oryginalną nazwę pliku avp.exe
* uruchom program Kaspersky Anti-Virus 6.0 / Kaspersky Internet Security 6.0
* otwórz główne okno programu Kaspersky Anti-Virus 6.0 / Kaspersky Internet Security 6.0
* przejdź do sekcji Ochrona
* kliknij Ustawienia
* kliknij przycisk Resetuj znajdujący się w sekcji Zarządzanie ustawieniami
password4.jpg

* w kreatorze konfiguracji klikaj przycisk Dalej dopóki nie zostanie wyświetlone okno umożliwiające zdefiniowanie hasła dostępu
password5.jpg


* włącz ochronę hasłem ustawień programu Kaspersky Anti-Virus 6.0 / Kaspersky Internet Security 6.0
password6.jpg

* wprowadź nowe hasło
* zakończ działanie kreatora konfiguracji klikając przycisk Dalej, a następnie Zakończ



Po wykonaniu tych czynności ustawienia programu Kaspersky Anti-Virus 6.0 / Kaspersky Internet Security 6.0 będą chronione hasłem ustawionym w kreatorze konfiguracji.

Uwaga: okna przedstawione w tym artykule pochodzą z programu Kaspersky Internet Security 6.0. Okna dla Kaspersky Anti-Virus 6.0 są takie same, różnią się jedynie nazwą produktu.
=========================================================
Strona ["źródłowa"]
=========================================================

Szukaj dalej, oj szukaj...

Bardzo przepraszam za Off-topic...
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
Originally posted by bossman_007
W końcu od czego to forum jest.

ze niby mamy ganiac zeby Cie uszczesliwic ?! jakby ktos wiedzial to by Ci napisal. Ze nie wspomne o Twoim narzekaniu , ze ktos usunol Ci posta... ja pier***, czy ktos na sile was tu trzyma !? mial ktos powod to to wywalil zreszta nie moge sie wypowiadac za danego mod'a, jesli Ci to nie odpowiada to napisz post na innym forum, moze tam to potraktuja z wieksza powaga i z pelnym poswieceniem poleca na google lub zadzwonia do Kaspera i pytna o Twoj problem.
I dajcie wkoncu na luz, bo to juz ktorys post z rzedu z biadolina. Jesli nie odpowiada wam tu klimat, praca modow itp to coz innego mozna powiedziec jak :heej:

/edit by fdj: mozesz sie wypowiadac za "innego" moda
smile.gif
 

bossman_007

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2006
Posty
47
Dzięki wielkie za informacje na temat Kasperskiego. Ja nie mam żadnego ale do tego forum. Tylko nieodpowiadało mi to, że kiedy napisałem ten post o haśle do kasperskiego to moderatorzy parę razy mi go usunęli nie wiedziałem dlaczego. Napisałem żeby pierwsze napisali powód i wtedy usunęli o to zrobiłem wojnę. Ale jest ok. Ja tego szukałem w googlach i nic nie znalazłem.
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Re

I dajcie wkoncu na luz, bo to juz ktorys post z rzedu z biadolina. Jesli nie odpowiada wam tu klimat, praca modow itp to coz innego mozna powiedziec jak :heej:[/b]
No ale po to jest ten dział by ludzie mogli zgłosić swoje uwagi, czy jak to nazywasz pobiadolić.
 
Do góry Bottom