Virii coders ;-)

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
A jak z wasza wiedza o pisaniu Virii? Wiem ciagle tylko pytam! Ale moze ktos wie cos na ten temat i moze sie ujawni? Z gory mowie ze nie interesuja mnie ludzie ktorzy wiedza tylko co to jest virus a ich wiedza zatrzymala sie na etapie dosa. Chodzi mi o Virii 32-bitowe ciekawostki i nowatorskie pomysly. Moze ktos zna jakies miejsca gdzie mozna spotkac takich ludzi etc. Oraz o ludzi ktorym np. nie jest obce 29A ;-)
 

ehacker

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2005
Posty
54
Ja więc miałem chyba taką książke o 32 bitowych edostkach ( miała chyba tytuł - Pisanie wirusów
<
<
<
<
czy jakoś tak ) mase tego było z 400 stron
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Podaj dokladniejszy tytul jak mozesz. A ksiazki jakie widzialem i mam sa tak ubogie ze szkoda gadac. I ludzie za to kase biora! A co do reszty szkoda ze nie interesujecie sie tym tematem - mozna duzo rzeczy sie dzieki niemu nauczyc tak jak dzieki crackingowi i programowaniu a nie hackingowi na jaki teraz moda. Zalezy jeszcze jak kto rozumie to pojecie
<
 

barn

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2005
Posty
23
Ja mam chyba nawet cos konkretnego ale o asemblerze jakby co to pisz.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by fl3a
A jak z wasza wiedza o pisaniu Virii? Wiem ciagle tylko pytam! Ale moze ktos wie cos na ten temat i moze sie ujawni? Z gory mowie ze nie interesuja mnie ludzie ktorzy wiedza tylko co to jest virus a ich wiedza zatrzymala sie na etapie dosa. Chodzi mi o Virii 32-bitowe ciekawostki i nowatorskie pomysly. Moze ktos zna jakies miejsca gdzie mozna spotkac takich ludzi etc. Oraz o ludzi ktorym np. nie jest obce 29A ;-)
A co Ciebie konkretnie interesuje ???
Jakies kody zrodelka techniki czy cos jeszcze innego ??
A nie lepiej moze napisac sobie jakiegos trojanika z elementami virii (kod relokowalny, metamorficzny dekompresor - or polimorficzny, kod autokompresujacy z konfiguratorem pierwotnym ????)
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
pytasz sie o wirusy ... ? a umiesz programowac w jakims jezyku ?:>
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Zastanowilbym sie nad napisaniem tego gdybym nie programowal! Chyba nie czytales innych postow? Znam Asma, C, C++, etc. A Ty w czym programujesz? I czy wiesz o czym pisalem, czy tylko sprawdzasz moja wiedze? 29A powinno Ci duzo podpowiedziec bo nie wiem ile osob wie o co chodzi i czytalo cos takiego
<
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by fl3a
Zastanowilbym sie nad napisaniem tego gdybym nie programowal! Chyba nie czytales innych postow? Znam Asma, C, C++, etc. A Ty w czym programujesz? I czy wiesz o czym pisalem, czy tylko sprawdzasz moja wiedze? 29A powinno Ci duzo podpowiedziec bo nie wiem ile osob wie o co chodzi i czytalo cos takiego
<
Skoro znasz dzialalnosc 29A to pewnie czytasz z0mbie'go - to po co pytasz o jakies shealth - luuknij na zrodelka z0mbie'go zobaczysz jak sie hookuje funkcje
 
Do góry Bottom