Vista za darmo

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Witam!
Słyszałem, że podobno przez prawie cztery miesiące można wypróbować Vistę.
Niestety nie mam dojścia do tego systemu, więc proszę kogoś o przetestowanie tego systemu.
W wierszu poleceń wpisujemy:
Kod:
slmgr -rearm
Ma to nam przedłużyć o 30 dni wersję próbną Visty. Operację można powtórzyć maksymalnie 3 razy.
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Ano dodaje 30 dni za pierwszym razem,i kolejne po dwa po 15 .Razem 60 dni + 30 tych co są standardowo. Ale przecież jest vista time stop :faja:
 

czesci123

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2007
Posty
162
Tylko to słyszałeś ?? A ja słyszałem ze jak sobie Viste skrakujesz to masz ją na cały czas i to chyba jest racja bo ja juz mam Vistę długi czas ...

A Jeżeli nie masz odpowiedniej wersji visty oraz cracka to tu masz jak przedłużyć ważność:

Okres użytkowania systemu Windows Vista bez aktywacji można przedłużyć 3 razy o 30 dni (+początkowy okres - co daje łącznie 120 dni bez aktywacji!) wykonując jako Administrator komendę:
slmgr -rearm

(*) Jeśli chcesz dłużej przetestować system Windows Vista (np. w celach developerskich pod maszyną wirtualną) bez konieczności aktywacji, ale zapomniałeś wykonać powyższą komendę przed upływem 30 dni, z listy opcji, która pojawi się po zalogowaniu należy wybrać – Uruchom system w trybie ograniczonej funkcjonalności. Uruchomi się przeglądarka Internet Explorer. W pasku adresu należy wpisać: C:WindowsSystem32taskmgr.exe i nacisnąć [Enter]. Po kliku potwierdzeniach pojawi się okno Menadżera zadań (Task Manager). Należy przejść na zakładkę Procesy (Processes) i kliknąć na Pokaż procesy wszystkich użytkowników (Show processes from all users), co spowoduje przejście Task Managera w tryb działania z uprawnieniami administracyjnymi. Potem należy wybrać Plik->Nowe zadanie (File->New task) i wpisać: slmgr –rearm i kliknąć OK. Po pomyślnym wykonaniu operacji trzeba jeszcze tylko uruchomić ponownie system.[/b]

Jeżeli Pomogłem to wiesz co zrobić
smile.gif
 
Do góry Bottom