Vista =/

D3jf

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2007
Posty
5
Witam
Potrzebuje programu, który potrafiłby rozszyfrować hasło w Windows Vista Home Basic, w oknie logowań tam, gdzie wspisuje się hasła do kont. Dokładnie taki program, który nagrywam na płyte (nie dyskietke!!) wsadzam do napędu i on mi dopasuje hasło do konta Admina nie zmieniając go.

Wiem, że na pewno będziecie pisać, by poszukać na google, ale szuakłem i nie mogę znaleźć. Nie znam się na tym więc nie mam pojęcia, który program się do tego nadaje a dodam, że to jeszcze jest syf Windows Vista Home Basic =/

Jak program może to zrobić??

Z góry dzięki.
 

D3jf

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2007
Posty
5
Hmm ten program wydaję sie dobry ale mi chodzi o program, który będzie generował hasło do logowania a nie już po zalogowaniu. Taki który wsadza sie na płycie i on generuje hasło.

PS: Może być także program (słyszałem, że są takie), który po zalogowaniu na admina nie znając jego hasła (ktoś wpisuje nam hasło do admina i pozwala kożystać z konta) generuje to hasło. Znacie jakieś takie programy co podadzą jakie jest hasło na koncie na którym się aktualnie znjadujemy na Viste Home basic ?
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
lol

Masz taką niby kontrolę rodzicielską czy o co ci chodzi ?
bo jak kontrola rodzicielska to Keylogger wystarczy.Odpalisz i jak jest ekran logowania to on juz bedzie załadowany i Pakował co piszesz do swojego schowka i wysyłał w Txt do swojego pana lub na gg.
 

D3jf

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2007
Posty
5
Tak, właśnie z tym mam problem.

Tylko właśnie jest tak zrobione, że nie da sie żadengo programu uruchomić ani instalować ani uruchamiać wieć ja nie uruchomie keyloggera i dlatego potrzebuje łamacza do hasła przy logowaniu do Admina , gdyż nagrać i skonfigurować go mogę na innym koncie =/

Co zrobić? ;/
 
Do góry Bottom