Visual C++ 6 [Prosze o link]

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Jestem całkiem zielony w c++, więc sciągnąłem sobie tutoriala, ale jest on opisany w Visual C++ 6. Jako iż posiadam inny kompilator i chce stosować się do takiego rodzaju kompilatora o jakim mowa w kursie chciałem poprosić o link do sciagniecia owego programu. Szukałem, nie znalazłem, z góry dziękuje..
=]
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
A ty jak zawsze swoje zamiast pomoc po ludzku odsylasz do "szukaczy"..
Chyba trzeba bedzie zrobic akcje "stop odsylaniom na byle jakie pytanie do googli/torrentow etc..
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Pakerq
A ty jak zawsze swoje zamiast pomoc po ludzku odsylasz do "szukaczy"..
Chyba trzeba bedzie zrobic akcje "stop odsylaniom na byle jakie pytanie do googli/torrentow etc..
ja odsylam? gdzie odsylam? dalem Ci linka do emule'a bo na emulu ten Twoj Visual jest. wiec pewnie bedzie w sieci, z ktorej korzysta bearshare.
link do googli wyrzuca Ci klientow i strony z torrentami. ja polecam azureusa lub utorrent, a na stronce z torrentami, ktora podalem tez jest to czego szukasz.
wiec CZEGO jeszcze chcesz?
mam sciagnac za Ciebie i wyslac poczta na moj koszt?
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Tak samo mozna usprawiedliwic do googli... "Ja cie nigdzie nie odsylam!! Tylko daje linka do googli bo pewnie tam ten twoj visual jest!!"
Ehh..
 

whitehawk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2005
Posty
67
V ISUAL_C++_6.0

chyba wiesz co powinienes wcisnac

a c o do tych linkow to nie rozumiem - przeciez wiadomo ze nikt ci nie wysle plyty na adres domowy

p.s. torrenty to shit !!!!

a zamim napiszesz kolejego posta - to ja uprzedze twoje pytanie - jak i czym sciagnac visuala - poczytaj o p2m
smile.gif
- jest na stronie glownej portalu na ktory ostales linka
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Dziekowac =] punkt dodany ^^

@edit
Tak spytam, bo gdzies byl temat ale jak juz zrobilem nowy to sie spytam-
W jakim jezyku najlepiej zaczac programowac dla kogos, kto wogole nigdy jeszcze nie programowal. Aha uczylem sie w Turbo Pascalu, ktos mowil, ze mozna sie myslenia nauczyc ale wedlug mnie ten program ma zdeczka ograniczone mozliwosci :<.
No to w czym najlepiej programowac? Skromnie dodam ze chcialbym robic wlasnego pierwszego gaj loggera ^^
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by Pakerq
Dziekowac =] punkt dodany ^^

@edit
Tak spytam, bo gdzies byl temat ale jak juz zrobilem nowy to sie spytam-
W jakim jezyku najlepiej zaczac programowac dla kogos, kto wogole nigdy jeszcze nie programowal. Aha uczylem sie w Turbo Pascalu, ktos mowil, ze mozna sie myslenia nauczyc ale wedlug mnie ten program ma zdeczka ograniczone mozliwosci :<.
No to w czym najlepiej programowac? Skromnie dodam ze chcialbym robic wlasnego pierwszego gaj loggera ^^
Najprosciej, dla nowicjusza to chyba Basic i jeszcze lepiej to Visual Basic. No ostatecznie Turtle
<
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Dzieki wam za odpowiedzi i chcialem sie znowu o cos zapytac ^^.
Sciagnalem z Neta Kompilatora C++, symfonie C++, a teraz pytanie co do systemu pod ktorym bede programowal swoje cuda ^^. Jest duza szansa ze niedlugo stane sie jakze szczesliwym posiadaczem laptopa mniej wiecej PIII około 1ghz, moze 128 ramu etc.
Jak dla 1-gimnazjalisty bardzo mi sie taki laptopik usmiecha. I czy do programowania w c++ dobrym pomyslem jest zainstalowanie zamiast kochanego windowsa (;*) linuksa? ;>
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
jak nie znasz linuxa to nie instaluj lepszy windows xp

windows'a
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Originally posted by FDJ
jak nie znasz linuxa to nie instaluj lepszy windows xp
Hmm.. jezeli linux jest lepszy to sie go naucze, wszystko dla ludzi =]
To w koncu jezeli znalbym windowsa i linuxa tak samo to lepiej dla "programistow" (czyli mnie ;p;p) uzyc linuxa czy windowsa? :<
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Pakerq
Tak samo mozna usprawiedliwic do googli... "Ja cie nigdzie nie odsylam!! Tylko daje linka do googli bo pewnie tam ten twoj visual jest!!"
Ehh..
parafrazujac SP Hanke Bielicka: WAL SIE !
chciales linka - dalem Ci. a ze jeszcze trzeba bylo zainstalowac aplikacje, polaczyc sie z serwerem i wpisac odpowiednia fraze w 'search' to juz nie Q moj problem.

@mod: ile punktow karnych mi sie nalezy za tego posta?
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
Originally posted by mks
@mod: ile punktow karnych mi sie nalezy za tego posta?

modem nie jestem ale jakby ode mnie to zalezalo to za tego posta skasowal bym ci wszystkie do 0.
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
a moje to mozesz kasowac.... a po grzyba mi one...
a wiesz? fajnie by bylo jakbym mial nawet ich ujemna wartosc.... to byloby ciekawe...
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by killrathi
a moje to mozesz kasowac.... a po grzyba mi one...
a wiesz? fajnie by bylo jakbym mial nawet ich ujemna wartosc.... to byloby ciekawe...

Czytajac twoje posty jestem za
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by killrathi
a moje to mozesz kasowac.... a po grzyba mi one...
a wiesz? fajnie by bylo jakbym mial nawet ich ujemna wartosc.... to byloby ciekawe...
Przykro mi ale sie nie da ujemnej wartości. A moje pytanie jest, a po co ci grzyb ??
 
Do góry Bottom