VoipBuster

mitro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2005
Posty
6
Pewnie slyszelisice o programie VoipBuster
Mozna za pomoca niego dzwonic na telefony stacjonarne za free
Sa jednak ograniczenia czasowe co do rozamwiania 2 minuty po tym czasie automatycznie zostaje zerwane polaczenie.
Zastanawia mnie jedno na jakiej dokladnie zasadzie dziala ten program.
Czy to program rozlacza czy moze tam w tej ich centrali serwerze? Bo jesli program to mozna by bylo go tak zmodyfikowac by dziala nie 2 minuty tylko np. godzine
Bo jesli np. uzytkownik wykupi abonament to jego konto-login jest uzupelniony i wtedy mozna gadac dowoli hmm jak myslicie jest jakis sposob na ten program? Modyfikacja jakis pakietow lub cos w tym stylu?
Wiem ze program laczy sie z
corpweb-v01.prod.mesa1.secureserver.net: 18067
64.202.188.201: 18067
MOJ IP :2754
 

{genie}

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 18, 2005
Posty
21
Moim zdaniem jesli mowimy o jakimkolwiek uwierzytelnieniu usera to nastepuje ono po stronie servera:/ Wiec jesli ten user nie zaplacil to jest to na serverku odnotowane i to wlasnie server wysyla chyba cos co zrywa polaczenie. Trza by sie pobawic snifferem i zobaczyc np jakie pakiety dokladnie w momencie przerwania nadchodza itp... Jak dla mnie jedynym sposobem na dzwonienie dluzsze niz 2 min jest przechwycenie loginu i hasla kogos kto zaplacil (o tym chyba wczoraj byla dyskusja:)). No chyba, ze ktos kto naprawde sie na tym zna zacznie podrabiac jakies komunikaty przesylane do programu itp ale to chyba za duzo zachodu po prostu.

PS. Opcja SZUKAJ!

Pozdrawiam
 

mitro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2005
Posty
6
A ciekawe jak by zadzwonil na stacjonarny (taki co ma funkcje przekierowywanie)
lub nie wiem jakas centrale ktora by przekierowala na telefon komorkowy
--
 

{genie}

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 18, 2005
Posty
21
Witam!

A masz nr do takiej centrali;)?
A tak powaznie to przekierowywanie dziala na takiej zasadzie, ze jesli jest wlaczane np na jakims telefonie stacjonarnym to jest tak:
1.Ty dzwonisz na ten nr i placisz za polaczenie z tym nr:)
2.Za polaczenie z nr komorki na ktory zostala rozmowa przekierowana placi juz abonent tego telefonu ktory przekierowuje:p
Wiec nie bedzie tak, ze z VOIPBustera dzwonisz np na swoj telefon a on przekierowuje na komorke i nic nie placisz:)Owszem polaczenie z Twoim nr jest za darmo przez te dwie minuty.Ale polaczenie z komorka wyjdzie na rachunku:p
No chyba, ze ktos umie wlamac sie do centralki tepsy i jakos polaczenia przekierowac ale to jus prawdziwy frejker musialaby byc
<


Pozdrawiam
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
nie ma sie co łudzić, to juz jest wyższa półka żeby sobie wykombinować dzwonienieza free ;]
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
no brawo ;] pochwal sie ile wydzwoniłeś za free i przez jaki czas Ci sie udawało
<
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hm wydzwonilem? oj wiele ;]
a ile wapsterow naciagnalem hmm wydzwonilem wieele naprawde wiele mysle ze okolo kilkunastu godzin - zaklady pogrzebowe i wogole (jaja) za granice tez.. na komorki... 0700
<
achh to byly czasy i za to zbanowali cala polske - hehe za oszustwa ;p
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
dzwonienie za free na większość krajów świata na stacjonarne jest realne
<
Nawet teraz wystarczy troszku poszukać
<



Pozdrawiam

DJBOSS666
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
Originally posted by NiuNio
hm wydzwonilem? oj wiele ;]
a ile wapsterow naciagnalem hmm wydzwonilem wieele naprawde wiele mysle ze okolo kilkunastu godzin - zaklady pogrzebowe i wogole (jaja) za granice tez.. na komorki... 0700
<
achh to byly czasy i za to zbanowali cala polske - hehe za oszustwa ;p

hmm nie wiem czy jest to powod do smiechu lub dumy ze cala Polske zbanowali za to... i pozniej jest stereotyp polaka cfaniaka oszusta... np. dzieki tobie
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
a nie sadzisz ze kazdy martwi sie o swoja dupe? wiec dlaczego mialem (mielismy) pamietac o was?
smile.gif
szalalem poki moglem.;] :twisted: :p
<
<
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
ciekawe co ty bys zrobil. pewnie bys powiadomil wszystkich o tym i inni by se zadzwonili :-D

ja pamietam jak byla era modemow 56. jak sie te dwa kabelki zlaczalo i ciagnelo za darmo
<
 
Do góry Bottom