VSK ?

Status
Zamknięty.

hab

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2006
Posty
2
Witam , dawno tu nie zagladalem . Jakis czas temu dodalem na gg Pana o nicku "djczarny" . Spytalem sie niedawno czy ma jakiegos niewykrywalnego keyloggera na sprzedarz , odpowiedzial ze ma . Wyslalem pieniadze ale keyloggera dalej nie mam (tzn niby mi wyslal ale do wersji VIP potrzeba haslo ktore jest nieprawidlowe) . I tu chcialem sie zadać trzy pytania .

1) Czy vsk dalej istnieje :| ?
2) Czy djczarny jest / byl w teamie VSK
3) Czy jest jakas mozliwosc dostania IP tego Pana ?

Z gory dziekuje .
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by hab
Witam , dawno tu nie zagladalem . Jakis czas temu dodalem na gg Pana o nicku "djczarny" . Spytalem sie niedawno czy ma jakiegos niewykrywalnego keyloggera na sprzedarz , odpowiedzial ze ma . Wyslalem pieniadze ale keyloggera dalej nie mam (tzn niby mi wyslal ale do wersji VIP potrzeba haslo ktore jest nieprawidlowe) . I tu chcialem sie zadać trzy pytania .

1) Czy vsk dalej istnieje :| ?
2) Czy djczarny jest / byl w teamie VSK
3) Czy jest jakas mozliwosc dostania IP tego Pana ?

Z gory dziekuje .

Pamietam tego typa kupił chyba od mnie VSK dawno dawno temu a teraz niedawno dałem mu program do generowania kodów do vipa vsk ponieważ uwarzałem że z tego vsk już nic nie da się uzyskać poprostu jest wykrywalny przez wszystko:)

Ad1. VSK nie istnieje już.
Ad2. Nigdy nie był, kupił tylko VIPa.
Ad3. Nie ma możliwości.. jedynie co bym mógł dla Ciebie zrobić to poszukać danych osobowe tej osoby.. i Ci je przedstawić.

Pozdrawiam. Ps.Ile mu dałeś za keyloggera?
 

hab

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2006
Posty
2
Poprosil bym dane , on mi niby dal adres i cala reszte do przeslania pieniedzy ale niby na jego "mame" :| ?
Zaplacilem 40zl.

Z gory dziekuje
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Proszę o nie kupowanie keyloggera VSK od nikogo!
Ja już dawno przestałem pisać ten program.

A sprawa gościa zostanie wyjaśniona i opublikowana na łamach forum.

Pozdrawiam,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom