Włam do innego kompa po LANIE !

dariush

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2002
Posty
19
Przede wszystkim witam wszystkich bo jestem tu po raz 1
smile.gif

Przejrzalem historie tego forum ale nigdzie nie znalazlem dokladniej informacji na temat ktory mnie nurtuje. A wiec zaczynam.....
---- Jak idzie sie wlamac do goscia do kompa poprzez siec LAN ? Gosc nic nie ma udostepnione tylko widze ze jest w sieci (widze w otoczeniu sieciowym komputerek o nazwie LOLEK i mozna w niego wejsc wiec jest komp wlaczony). Posiadam Win98Se ! Chodzi mi o dostep do calego dysku i do wszystkich programow ktore on uzywa :) Mysle ze wiece o co mi chodzi i wiecie jak to zrobic
smile.gif
, bo z was sa madre sztuki :) Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz z waszej strony -----

PS: A jesli sie tak nie da to napiszcie jak sie da wlamac jesli gosc ma udostepniony jakis folder ! (wezmy 2 wersje - folder jest udostepniony tylko do odczytu lub pelny)
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Temat typu wlam prze ip, czy wlamanie w lanie byly napewno poruszne musiz przejerzec doklandie forum. prponuje sciagnac ci jakiegos bindera i polonczyc za pomoca nie go jakies dwa pliki trojana z czyms tam.
P.S Jak mi sie przypomnia co do udostepnianie czegos po przez siec bylo tez pisane duzo dariush przeszukaj dokladnie forum to znajdziesz.
 

sp_mm

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2002
Posty
20
siemka

siemka dariush ja tez na samym poczatku zadawalem takie pytanie na tym forum lecz zrozumialem z innych tekstow i odpowiedzi do mojego pytania ze trzeba sie samemu uczyc czytaj duzo faqow poswieconych hakowaniu jak duzo sie dowiesz i zaczniesz rozumiec juz wiecej to zacznij probowac i w koncu ci sie uda a w sumie to jak sniff mowi sciagnij sobie najlepiej trojana, bindera jest w ftp download polecam yab2.01 i polacz server z jakims jpg albo innym plikiem i to jemu daj a jak nie bedzie chcial wziasc od ciebie pliku to wyslij mu na poczte maila z zalacznikiem ze to. np nowa wersja testowa winampa no to tyle strzalka


Ps.jestem jeszcze lamer ale mowie to co wiem wiec jak cos powiem zle to sie nie smiejcie tylko mnie poprawcie dzieki:)))
 

Slabeusz

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2002
Posty
47
Hmm
Maci duzo racji i sniff muwiac ze to jusz bylo (bo bylo i to nie jeden raz
smile.gif
)
oraz sp_(a)mm:p(sorrry sp_mm ale nie oglem sie powstrzymac
smile.gif
) mowiaz o binderze
Ale tu sie nie zgodze z sp_mm poniewaz YAB2.01 u mojego kumpla wykryl go mks-vir wiecc jezeli gosc ma kasperskiego albbo inne scierwo to jedyne co ci moge polecic to sciagnij se juterboatBETA z ftp (jes na haker.com.p) jest duze prawdopodobienstwo ze go nie wykryje zaden mks-scierwo
smile.gif

To tyle co chcialem powiedziec
BTW:Aha zanim zaczniesz hackowac ofiare to poczytaj se o tym faq i dowiedz sie czy ten gosc to nie jakis informatyk (bo wtedy bedziesz mial przejebane
smile.gif
mowiac krotko)
 

dariush

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2002
Posty
19
Dzieki za wszystkie odp. Mi jedynie chodzi o zhakowanie kompa u mnie w sieci przez LAN. Nie chce haczyc zadnego z poza mej sieci bo mi to nie jest potrzebne. Znacie jakies dobre strony z FAQ na ten temat ? Jesli tak i macie odrobine czasu to dajcie znac - ulatwicie mi w ten sposob szukanie. Jesli juz ktos haczyl kompa po LANIE i nie jest w tym nowicjuszem prosze dajcie znac to jakos pogadamy osobicie i w zamian za twoj cenny czas i informacje jakos sie odwdziecze
smile.gif
W takim razie czekam na odp
<
 

sp_mm

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2002
Posty
20
slabeusz u mnie mks nie wykryl yaba a miaem mks zupdejtowanego wiec nie wiem ale nie wykryl mi go
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Originally posted by Slabeusz
Hmm
Maci duzo racji i sniff muwiac ze to jusz bylo (bo bylo i to nie jeden raz
smile.gif
)
oraz sp_(a)mm:p(sorrry sp_mm ale nie oglem sie powstrzymac
smile.gif
) mowiaz o binderze
Ale tu sie nie zgodze z sp_mm poniewaz YAB2.01 u mojego kumpla wykryl go mks-vir wiecc jezeli gosc ma kasperskiego albbo inne scierwo to jedyne co ci moge polecic to sciagnij se juterboatBETA z ftp (jes na haker.com.p) jest duze prawdopodobienstwo ze go nie wykryje zaden mks-scierwo
smile.gif

To tyle co chcialem powiedziec
BTW:Aha zanim zaczniesz hackowac ofiare to poczytaj se o tym faq i dowiedz sie czy ten gosc to nie jakis informatyk (bo wtedy bedziesz mial przejebane
smile.gif
mowiac krotko)
Ja tu chcialem dodac zeby sie nikt niepomylil poniewarz Slabeusz zle napisal nie juterboatBETA a Juntador BETA
A co dop wlamu to ja kiesy wyslalem zbindowane 2 pliki na sewego maila (chcialem zobaczyc czyt wyjdzie) i mi niewyszlo jakies antuwirusowe badziewie go wykrylo ja mam maila na interii oni tam majazabezpieczenia (auto cenzura) ale moze na jakims innym naprzyklad na onecie niewykryje
 

dariush

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2002
Posty
19
Tzn 2 zbindowane pliki z czym ? Powiedz co w nich sie znajduje !
smile.gif
Sorki ale ja dopiero zaczynam ten temat drazyc
smile.gif
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
No wiec tak bede sie strzeszczal bo sie spiesze...
Powiedzmy masz jakies 2 pliki trojana i jpg-a bierzesz Juntadora i je bindujesz...Z tego powstaje 1 plik ktory morzesz wyslac lamie kiedy go uruchomi zobaczy tylko jpg jakis obrazek a trojan sie uruchomi w tle poste nie tylko uwarzaj poniewarz bedzie to np. (auto cenzura).exe ale mozesz zrobic (auto cenzura).exe.jpg u wiekrzosci kompow jest ustawione na domyslny ze niematego exe
smile.gif
wiec lama zobaczy (auto cenzura).jpg
smile.gif
co go bardziej zachci do otworzenia tego bo berdzie przekonany ze to jest ta fotka
 

dariush

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2002
Posty
19
Jesli masz czas podaj skad moge sciagnac ten program (tego trojana i co ten trojan robi i te bindownice ). Dzieki z gory za odpowiedz
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Dobra n iwec tak trojana mozesz sciagnac prawie ze wszystkich stronek o hackerstu a bindera chmm tez z prawie wszystkich
<
sciagnij se cafeini bo jest the best i Junator bindera z ftp.haker.com
 

sp_mm

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2002
Posty
20
hejka

siemka wszytskim
dariush wlasnie widze ze jestes poczatkujacy ja tez ale z trojanami juz mialem stycznosc duzom wiec napisze ci jak sie tym poslugiwac wszytskim
sciagnij sobie trojana najlepiej wasnie jak inni mowial najnowsezgo cafeini lub netbusa albo prosiaka ja lubie prosiaka jest taki milutki:)))
wiec w nim bedziesz mial pliki server.exe(dajesz lamie ktora musi go otworzyc) client.exe(to jest dla ciebie tym laczysz sie i zabawiasz z kolesiem zainfekowanym) czasami jest config.exe(tym konfigurujesz sobie server.exe np zakladasz swoje haslo jak jest:)) i jeszcze inne pliczki ale z tymi nic nie robisz
sciagasz jakiegos bindera(program laczacy pliki ze soba z dwoch lub trzech powstaje jeden)sciagnij juntador beta lub yaba ale jak inni mowia ze yab slaby to juntadora
no i laczysz binderem pliki server.exe z jakims jpg albo innym plikiem wszytsko jedno jak ci sie podoba no i po polaczeniu dajesz to lamie np uds w sieci lub wysylasz mailem ze to np winamp wersja testowa
jesli koles otworzy plik
<
to sie zainfekuje no i wtedy wlanczasz client.exe i w polu ip adress wpisujesz albo ip kolesia albo nazwe sieciowa
jego kompa no i jak zalozyles haselko na server to wpisujesz w polu pasword haslo, port powinien byc juz podany no i wreszcie ostatnia czynosc twoja
<
to klikasz connect(polacz) no i jestes polaczony z kolesiem i teraz robisz co ci sie zywnie podoba a sie rozpisalem no to juz bedziesz chyba dalej wiedzial co robic :wink: no to strzalka i baw sie dobrze hehe
 
Do góry Bottom