Włam do szkolnego serwera (xD)

DJSzwagiJD

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2013
Posty
2
Witam szanownych kolegów !
Mam małe pytanie:Mianowicie chce okrasc szkolny serwer (gimnazjum) a nie znam sie na niczym czy ktos potrafilby polecic mi co musze przestudiowac od czego zacząć by mi sie to udało?
Druga opcja chce sie zemscic na paru osobach kasujac im pliki równoczesnie posiadajac wszystkie informacje na swoim dysku
oraz podanie im paru wirusuw takich od mokrej roboty, czy znajdzie sie ktos kto mi poleci jakis kierunek dział zwiazany z powyższymi działaniami?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Musisz nauczyć się Flasha bo bez tego to ani rusz :/
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Musisz nauczyć się Flasha bo bez tego to ani rusz :/
Jeszcze jedna ważna rzecz - musisz używać TORa z włączonym JS.
Inaczej cię namierza.
Aha, i jeszcze najlepiej jest pisać czcionką taką lepiej sie czyta.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Nie prawda, TOR z włączonym JS tylko jak hackujesz strony w Javie. Wszystko inne to wystarczy w cmd wpisac komende -hideip
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Mam małe pytanie:Mianowicie chce okrasc szkolny serwer (gimnazjum) a nie znam sie na niczym czy ktos potrafilby polecic mi co musze przestudiowac od czego zacząć by mi sie to udało?
Zanim zdobędziesz potrzebną Ci do tego wiedzę to gimnazjum już raczej ukończysz chyba, że posiedzisz dłużej.
 

DJSzwagiJD

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2013
Posty
2
Thx za rady xD narazie sie troche poucze xD aha i popytam sie doroslych dobrych informatykow co i jak i chcialbym powrócic do 2 punktu-
chce wlamac sie na FB kolegow i narobic im siana oraz monitorowac co robia jakich programow mam uzyc?
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Do monitoringu słyszałem dobry program jest Counter-Strike 1.6 ale ciężko w necie za darmo znaleźć bez wirusów.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Ja to Facebooka hackuje w notatniku. Każdy dobry hacker tak robi. Nie potrzebuje innych programów.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242

HeadShotDeluxe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2012
Posty
86
Witam!
Widzę panowie, że jedziecie ostro po krawędzi. Pozwólcie że i ja coś dorzucę od siebie.
A więc do FB proponuję Windows 3.11. Trochę ciężko go zdobyć ale naprawdę wymiata, z serwera robi miazgę a po włamaniu robisz co chcesz. Podobno w zeszłym roku tym programem włamano się na serwery NORAD-u i USA przez kilka godzin pozostawało bez jakiejkolwiek obrony. Dowódca NORAD-u, generał Charles Jacoby, nie potwierdza ani nie zaprzecza tym doniesieniom.:p

::lol::
 
Do góry Bottom