Włam na FB

Arses

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2013
Posty
5
Cześć, jestem nowy na tej stronie, mam 13 lat znam się na wirusach, trojanach netbusach keyloggerach itp. ale chciałbym się włamać na FB koleżanki czy jest to możliwe? albo czy ktoś mógłby mi w tym pomoć? z góry dzięki, jeśli juz taki temat jest to bardzo przepraszam:( mój skype: Arses75 dzięki.
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Nie marnuj czasu tylko się ucz, bo to ważne w tym wieku, a nie jakieś dziecinne włamywanie się na konta koleżanek.
"w tym wieku", "dziecinne" ;P
On jest dzieckiem, co się dziwić.
Arses, posłuchaj D.F. i ucz się bo później przyda Ci się to o wiele bardziej niż jakieś zjebane konto na FB. I ojeb hacking bo masz 13 lat a, uwierz mi, nie chcesz poznać kumpli z poprawczaka :). Znając zapały 13 latków (jest się tym pedofilem) po 5 minutach włamania się na konto koleżanki będzie o tym wiedziało pół klasy, 10 minut później cała szkoła. A jak jej rosły, gruby, owłosiony polski ojciec z tajgi dowie się co zrobiłeś to nie będzie tak ciekawie ;) Innymi słowy, jeśli masz 13 lat i bierzesz się za hacking (czyt. łamanie prawa) to daleko nie zajedziesz. Tak młodzi ludzie mają inne zmartwienia niż jak popełnić przestępstwo zagrożone 2 latami pierdla ;p I to nie jest takie fajne, później będziesz się tylko bał o konsekwencje. I ogólnie hacking jest s*******ony jeśli nie przynosi Ci pieniędzy, serio.

Z reguły nie widzę sensu moralizatorskich gadek przez internet, na onionie pełno takich kaznodziejów, ale Ty masz 13 lat i może nie jest za późno. Ktoś kto mając 13 lat bierze się za podsłuchiwanie koleżanki przed komputerem nie zapowiada się zbyt dobrze. Nie idź tą drogą ;). Jakby to Dexter Morgan powiedział "są drzwi których nie warto otwierać". Zastanów się.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Im wcześniej zaczniejsz - tym lepiej.
Obrałeś zły kierunek na początek. Proponuję na start zabrać się za programowanie.
I ogólnie hacking jest s*******ony jeśli nie przynosi Ci pieniędzy, serio.
Dla niektórych jest to pasja dająca gigantyczną satysfakcję. Kasa to nie wszystko...
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Αvenger;146755 napisał:
Im wcześniej zaczniejsz - tym lepiej.
Czy dobrze rozumiem? Im wcześniej zacznie łamać prawo tym lepiej?
Αvenger;146755 napisał:
Obrałeś zły kierunek na początek. Proponuję na start zabrać się za programowanie.
On chce 'hackować' a nie programować.
Αvenger;146755 napisał:
Dla niektórych jest to pasja dająca gigantyczną satysfakcję. Kasa to nie wszystko...
Sratysfakcję, jak masz 15 lat i walisz do keyloggera to masz satysfakcję. Później i webhacking zaczyna się nudzić. Jak dorośniesz (czyt. wejdziesz na rynek pracy) to zobaczysz, że kasa to wszystko. I jak hacking może być pasją? Kogoś ma pasjonować wieloletnie wywoływanie błędów sql? Rozwalanie apacha jest pasją? To wszystko to schemat. Hacking może być albo dziecinną zabawą albo źródłem utrzymania. Na pierwsze szkoda czasu. Drugie jest kosztem wysokiego ryzyka, i według mnie nie warte gry bo są o wiele lepsze profesje. Dzisiaj nawet legalnej pracy w hackingu w kraju nie ma, więc zostaje łamanie prawa. A ty mówisz 13 latkowi żeby zaczął najszybciej jak może? Sorry ale teraz mam wątpliwości czy skończyłeś liceum. Trochę odpowiedzialności.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Czy dobrze rozumiem? Im wcześniej zacznie łamać prawo tym lepiej?
Im wcześniej zacznie interesować sie tematyką bezpieczeństwa IT tym bardziej rozległą wiedzę będzie miał przed rozpoczęciem pracy zawodowej.
Chyba, że Twoim zdaniem lepiej spędzać czas na graniu w bezsensowne gry.
On chce 'hackować' a nie programować.
Tak, wiem. Dlatego poradziłem mu rozpoczęcie przygody z programowaniem. Jedno bez drugiego nie istnieje.
Sratysfakcję, jak masz 15 lat i walisz do keyloggera to masz satysfakcję. Później i webhacking zaczyna się nudzić.
Nie mówię tu o gotowych rozwiązaniach bo z takich nie korzystam. I kto wogóle powiedział, że hacking ogranicza się tylko do web-hackingu?
I jak hacking może być pasją? Kogoś ma pasjonować wieloletnie wywoływanie błędów sql? Rozwalanie apacha jest pasją? To wszystko to schemat.
Znów ograniczasz się do web-hackingu. Tak, wykorzystywanie prostych błędów w webaplikacjach nie daje satysfakcji. Czy znalezienie 0-daya w produkcie Windows lub pisanie malware może dać satysfakcję? Oczywiście, że tak. To jest właśnie pasja. Robisz coś co sprawia Ci przyjemność i masz z tego satysfakcję.
Dzisiaj nawet legalnej pracy w hackingu w kraju nie ma, więc zostaje łamanie prawa.
Nikt Cię przecież nie zatrudni do łamania prawa. Może trzeba zabłysnąć w hakerskim świecie. Spójrz na j00ru. Gdzie pracuje, co osiągnął. Wszystko to zawdzięcza swoim umiejętnościom.
Sorry ale teraz mam wątpliwości czy skończyłeś liceum.
I słusznie. Ukończyłem technikum.
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Αvenger;146759 napisał:
Tak, wiem. Dlatego poradziłem mu rozpoczęcie przygody z programowaniem. Jedno bez drugiego nie istnieje.
Jeden z najlepszych jakich znam nie ma zielonego pojęcia o programowaniu.
Αvenger;146759 napisał:
Czy znalezienie 0-daya w produkcie Windows lub pisanie malware może dać satysfakcję? Oczywiście, że tak. To jest właśnie pasja.
Z pasją będziesz szukał 0-dayów na system operacyjny ;> Do cholery tego będzie ;)
Αvenger;146759 napisał:
Robisz coś co sprawia Ci przyjemność i masz z tego satysfakcję.
Pisanie malware to programowanie a nie hacking, a szukanie zer0dayów na Windowsa to powodzenia.

Αvenger;146759 napisał:
Nikt Cię przecież nie zatrudni do łamania prawa.
Wcale. A pentesterzy/etyczni hakerzy to z księżyca się biorą.
Αvenger;146759 napisał:
Może trzeba zabłysnąć w hakerskim świecie. Spójrz na j00ru. Gdzie pracuje, co osiągnął. Wszystko to zawdzięcza swoim umiejętnościom.
A z tym co o co chodzi? Nie czaję nawiązania do j00ru w tym temacie ;)

Αvenger;146759 napisał:
I słusznie. Ukończyłem technikum.
gratz :rolleyes:
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Jeden z najlepszych jakich znam nie ma zielonego pojęcia o programowaniu.
Mimo wszystko umiejętność programowania w hackingu jest niezbędna.
Pisanie malware to programowanie a nie hacking, a szukanie zer0dayów na Windowsa to powodzenia.
Tak jak pisałem, jedno z drugim się łączy.
Wcale. A pentesterzy/etyczni hakerzy to z księżyca się biorą.
Tylko im nie płacą za łamanie prawa.
A z tym co o co chodzi? Nie czaję nawiązania do j00ru w tym temacie
Nawiązanie jest takie, że przez swoje umiejętności można zdobyć pracę w renomowaniej korporacji.
PS. Skończmy ten offtop :)
 

fiskus94

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2013
Posty
28
znam się na wirusach, trojanach netbusach keyloggerach itp.
A nie potrafisz włamać się na facebooka? Śmierdzisz mi kolego oszustwem. Szukasz sobie poprostu murzyna który zrobi to za Ciebie a tak naprawde nie masz zamiaru nawet się tego nauczyć. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam. ;)
 
Do góry Bottom