Włam na strone

wilu1992

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2008
Posty
7
Ej wiem ze zaras mnie wysmiejecie. Jestm początkujacy i wiem ze zawracam wam dupe. Ale powiedzcie jak wlamac sie na stone i ją zniszcyc albo kompletnie wycziścić. Bo jzu mnie czasami wkur... jak ja robie strony a lamerzy odemnie zkapiają różne pierdoly kopują sobie texty itp. :kreci:
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
To źnowu Tiiiii! A Ti Ti Ti! n___n
Ćo u Ćebie, dziecinko (rówieśnik mój)? Jak tam wójek Google? Zdrów aby? A ciasteczka mu zaniosłeś? ^^

[Żeby_Nie_Było]Socjotechniki ew. możesz użyć.[/Żeby_Nie_Było]

Edit: A skąd pochodzą Twoje teksty? Po Twoich postach widze, że jeżeli Ty je pisałeś to mogą je plagiatować redaktorzy Nonsensopedii ;-)
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Najpierw musisz ją rozgrzać, to cały osobny rodział co sie zowie gra wstępna. Mówie Ci, to klucz do sukcesu.


Aaa, o to Ci chodzi. No to tak będzie:

http://www.google.pl
-socjotechnika
-brutus
-fake mail
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Szlag!
Mówiłem Ci, Zergi! Miałeś nie zdradzać naszej tajnej metody!
A jak nam sie tak ktoś włamie? Cholera, czy Ty kompletnie zidiociałeś? Szybko, usuń to bo ktoś pozna naszą sekretną metode i już nie będziemy najlepszymi hakerami!!!!!!!
 

wilu1992

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2008
Posty
7
Zrobilem jak mowisz i pisze mi ze nie moze odnales Pliku Fdisk upewnij sie czy fraza jest dobrze wpisana itak dalej t tak dalej. Moze zrobilem blad
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Magnefikko, jesteś moim idolem ;D ;D ;D
Originally posted by wilu1992
Ej wiem ze zaras mnie wysmiejecie.
kórde, skont fiedziałeś ?? :hahaha:
Dam Ci kilka rad:
1)Słownik ortograficzny
2)GOOGLE
3)Szukaj
4)zobacz co się działo z ludźmi, którzy pisali takie posty jak Ty ;]
5)zrób start->uruchom->wpisz "cmd" ->wpisz "FDISK D | www.strona.pl destroy" i kliknij enter
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Jak zwykle przerywam w najlepszym momencie :-D
@Magnefikko: ostatnie ostrzezenie, kolejnym razem osoby odpowiadające w tego typu postach zostaną odpowiednio nagrodzeni.
 
Do góry Bottom