Włamania do sieci LAN

Szczepan_Bydg

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2003
Posty
10
Siemanko!
Mamm pytanko odnośnie korzystania z trojanów gdy ja jestem za firewallem i druga ososba tez jest za firewallem. Czy to wogole mozliwe czy musze znac jego IP wewnętzrzne. I jak to sie woogle odbywa.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by Szczepan_Bydg
Siemanko!
Mamm pytanko odnośnie korzystania z trojanów gdy ja jestem za firewallem i druga ososba tez jest za firewallem. Czy to wogole mozliwe czy musze znac jego IP wewnętzrzne. I jak to sie woogle odbywa.
Siemanko! jest to niemozliwe poki co.
to sie nie odbywa patrz wyzej [;
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
1. Wyłączyć swojego firewalla
2. Wyłączyć firewalla drugiej osoby
3. Sciągając trojana z sieci :
a) wyłączyć swojego antywirusa
b)wyłączyć antywirusa ofiary
3. Napisać własnego trojana
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by SZKOD[nick
]siro tu chodzi o firewall sprzetowy y no NAT ;] nie ma mozliwosci przez trojana jak na razie :>

Racja, ale są pewne skrajności.
Jeśli serwer lokalny ma jakiś adresik dostepowy, można ustawić na nim forwardowanie danych portów.
 

Pedrosov

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2002
Posty
78
Hmm glupoty opowiadacie
smile.gif
jak sie nie da sterowac jakims trojanem w sieci LAN jak sie da
smile.gif
Tylko trzeba uzyc odpowiedniego programu
smile.gif
Ja tam sobie napisalem programik ktory do komunikacji uzywa ogolnodostepnego serwera i ktos moze byc nawet w dwoch lanacha a ja i tak sie z nim polacze
<
Prawda ze genialne
smile.gif
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by Pedrosov
Hmm glupoty opowiadacie
smile.gif
jak sie nie da sterowac jakims trojanem w sieci LAN jak sie da
smile.gif
Tylko trzeba uzyc odpowiedniego programu
smile.gif
Ja tam sobie napisalem programik ktory do komunikacji uzywa ogolnodostepnego serwera i ktos moze byc nawet w dwoch lanacha a ja i tak sie z nim polacze
<
Prawda ze genialne
smile.gif

Wziolem pod uwage wykorzystanie "zwyklych" backdoorow.
Wykorzystanie np: server'a irca jako mostak to fajna sprawa
<
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
ehhh

Jesli dana osoba jest za "NATem" to uzyj chodzby LANfiltratora =P juz jest chyba 1.3 albo 1.4 =]

Jesli masz "pewna" wiedze sprobuj najpierw wlamac sie do glownego servera a z niego do PC wroga =] wiekszosc serverow dla LANow 5-10 osob i wiecej to *IXy a wiec problemu wiekszego nie ma tym bardziej ze tamtejsi admini raczej nie znaja sie na lataniu dziur =P

Jesli ty jestes za "Natem" to juz jest wiekszy problem trzeba bedzie laczyc sie przez posrednikow ktorzy nie sa za "Natem" jak servery FTP schell czy ofiare =]

Co do AV i FW (swoje wylacz ;])
A kolesiowi podeslij zbindowany (z trojanem programik typu "KILL uchwyty") lub poprostu uzyj jakiegos trojana ktory ma opcje zabijania FW i AV

Beast 2.01 ma opcje dodawania wlasnych nazw procesow =]
 
Do góry Bottom