Włamania na gg- jak sprawdzić kto się włamuje..?

Amanda16

Użytkownik
Dołączył
Maj 4, 2011
Posty
2
Co jakiś czas ktoś mi się włamuje na gg. Nie wchodzę wtedy na gg.pl, a nawet jak wchodzę to jest inny komunikat..I adresy ip się różnią..
Zmieniłam nawet hasło.. ale to nic nie daje.. Jak się chce wejść na mój profil trzeba wypisać 2 hasła..

Jak mogę sprawdzić kto się włamuje..?

Tutaj jest screen.. gg.JPG
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
Na wszelki wypadek zmień też hasło do maila i jego samego też zmień w systemie gadu. Może się bowiem okazać, że ten ktoś ustawił go na swojego i wysyła przypomnienia haseł.

Może się też zdarzyć, że po prostu tracisz połączenie z siecią (Neostrada, Netia same rozłączają po 24h) i po prostu zmienia Ci się adres IP, dlatego GG wychwytuje to jako multilogowanie (bo pewnie o to tu chodzi, niestety nie widzę załącznika). Wtedy nie ma obaw.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Oba adresy należą do tego samego operatora - Centertel/Orange. Bardzo możliwe, że jest dokładnie tak jak mówi djmentos - zrywa połączenie, i po ponownym zalogowaniu się poprzednia sesja jest cały czas aktywna.
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
I tak jest chyba na 99% bo u mnie jest podobnie. Jestem zalogowany na gg a tu czasami komunikat ze jestem zalogowany na innym komunikatorze choć jakoś nie specjalnie zwróciłem uwagę czy zrywa mi akurat wtedy połączenie z internetem ale pewnie tak musi być bo mój wspaniały router potrafi się sam wyłączy i połączyć...
 
Do góry Bottom