Włamanie na email

tomex5

Zbanowany
Dołączył
Wrzesień 2, 2012
Posty
19
Witam mam otóż taki problem że ktoś włamał mi się na email jak coś to email mam założony na interii , ktoś zmienił mi hasło dostępu, pyt. pomocnicze, nr telefonu itd, wiem że ta osoba włamała się przez swój komputer a nie mój jak by co... Pisałem do administratorów interii nic nie robią sobię z tego nie odp ani nic także poruszłem sprawę na policji niestety mogę sobie pomażyć o tym że policja mi pomoże.. więc jak by ktoś był na tyle taki pomocny i pomógł mi jakoś to niech mi powie jak, ten email dla mnie jest ważny.
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Pozostaje Ci tylko przeczytanie regulaminu poczty razem z prawnikiem i ewentualnie wystawienie pozwu sądowego wobec operatora poczty. Oczywiście najlepiej wysłać kopie do operatora, może odzyskasz w ten sposób zawartość tej skrzynki pocztowej.

Drugim rozwiązaniem jest zapłacenie hakerowi, który dokonał włamania w celu odzyskania tego konta. Warto wysłać na określony adres email propozycje "ugody".

Nie radzę płacić komuś obcemu, jest bardzo mała szansa na odzyskanie hasła a w dodatku samemu możesz zostać posądzony o włamanie na czyjeś konto pocztowe.
 
Do góry Bottom